RODZIC AMBASADOREM SZKOŁY

​Drużyny złożone z rodziców dzieci, reprezentują szkołę, budują relację ze szkołą na niwie sportowej, stają się partnerem w rozwoju szkoły

INTEGRACJA SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

​Drużyna to więź zdecydowanie mocniejsza niż znajomość z wywiadówki. Relacje te przekładają się na nowe przyjaźnie całych rodzin a także działania na rzecz społeczności lokalnej i szkolnej.

Rozwój wolontariatu

​Większość aktywności oparta na działaniach wolontariuszy -dorosłych i młodzieży spośród zawodników i kibiców ligowych.

Czym jest ALSR

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców to niespotykana na skalę krajową inicjatywa. Powołana do życia przez rodziców i dla rodziców uczn​​iów pomorskich szkół podstawowych.
Przeczytaj o naszych wartościach i dołącz do grona ALSR

aktywny rodzic = aktywne dziecko

Nauka przez przykład, to jedna z najlepszych form edukacji. Nasza inicjatywa promuje wspólne spędzanie czasu aktywnie, buduje właściwe postawy sportowej rywalizacji.

Grupa gotowa do działania

​Zintegrowana grupa wsparcia w potrzebie i działań społecznych na poziomie drużyny oraz całej społeczności ligi.

sieć networkingowa

​Osoby związane z ALSR tworzą niepowtarzalną sieć kontaktów z różnych branż i specjalności, skupioną w grupie na popularnym portalu społecznościowym.

aktualności

co u nas nowego słychać

VIII sezon ALSR – zapisy

Dacie wiarę, że rusza sezon ÓSMY Czas rozpocząć mobilizację, rekrutację i rozruch drogie Panie i…

Dzień ojca z ALSR

Szanowni Tatusiowie, dziś Wasze święto!Dlatego wszystkim Wam: zawodnikom, sędziom, kibicom – składamy najlepsze życzenia!Największe pieniądze…

poznaj nasze drużyny

Zastanawiasz się czy w szkole Twojego dziecka działa już drużyna grająca w Amatorskiej Lidze Siatkówki Rodziców? Wejdź i sprawdź. Skontaktuj się z jej kapitanem i dołącz do grona fantastycznych ludzi, który stają się wzorami dla swoich dzieci.

kliknij i sprawdź

zmieniaj świat razem z nami

zgłoś drużynę

krok 1

zarejestruj drużynę

Wejdź na stronę frespo.pl i utwórz konto albo zaloguj się. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie musisz wszystkiego wprowadzać od razu. Będąc zalogowanym możesz zgłoszenie później poprawić.

krok 2

wypełnij fomularz

Pod poniższym linkiem znajdziesz formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Pobierz go i wypełnij – ręcznie lub na komputerze. Wypełniony formularz zanieś do dyrektora szkoły celem potwierdzenia prawdziwości danych na nim zawartych.

krok 3

prześlij formularz

Potwierdzony przez dyrekcję formularz zgłoszeniowy wyślij do nas drogą mailową. Dane kontaktowe znajdziesz w stopce tej strony. Dopiero przesłanie potwierdzonego formularza umożliwi weryfikację zgłoszenia przez organizatora. 

krok 4

potwierdzenie

Poczekaj na potwierdzenie zgłoszenia przez organizatora. Otrzymasz je na adres mailowy który podałeś przy zgłoszeniu drużyny za pośrednictwem FRESPO. Koleje kroki również zostaną tam opisane.