Współorganizatorzy sezonu 2016/2017

Kolejny sezon rozgrywek ligowych przynosi nam niebywały rozwój sportowych emocji.

Dzięki otwartości i partnerskim relacjom, wspólnymi siłami dyrekcji i rodziców, Amatorska Liga Siatkówki Rodziców w sezonie 2016/2017 będzie miała przyjemność gościć nie tylko w murach Pozytywnej Szkoły Podstawowej ale także w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21 w Gdańsku, na ul. Marusarzówny 10. Zespół szkół będzie w tym roku reprezentowany przez drużynę ZMORY, którą doskonale znamy z poprzedniego sezonu. Już teraz bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Marlenie Grzelak, za okazane wsparcie i chęć ugoszczenia naszych rozgrywek w murach prowadzonej przez siebie szkoły. Koordynatorem po stronie ALSR w ZKPiG nr 21 jest Grzegorz Giżewski, zawodnik wspomnianej już drużyny.

Kolejną szkołą, która okazała wielkie wsparcie i bardzo ciepło przyjęła nasze rozgrywki w swoje szkolne progi, jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku, mieszczący się przy ul. Meissnera 9. Ponieważ będzie to pierwszy sezon ALSR w którym szkoła będzie brała udział, zespół dopiero się tworzy. Koordynatorami jak na razie są: Pani dyr. Krystyna Baryś oraz Pan dyr. Paweł Drobnik, mamy jednak pewność, że pomogą wyłonić lokalnego lidera nie tylko szkolnej drużyny ale i szkolnej społeczności rodziców. ALRS będzie obecne w ZSO nr 8 dzięki staraniom Pani dyr. Agnieszki Tomasik, której bardzo dziękujemy za okazaną w stosunku do nas przychylność, oraz wspomnianej już Pani dyr. Krystyny Baryś. Nikt nie przyjął nas tak ciepło i nie potraktował jak równorzędnych partnerów do rozmowy jak one.

Mamy nadzieję, że obie szkoły zostaną z nami na dłużej, a echo dopingu w trakcie spotkań ligowych będzie jeszcze długo niosło się po ich korytarzach.

Posted in alsr, tss.