Terminarz rozgrywek w sezonie 2019

AKTUALIZACJA TERMINARZA:

W związku z wyborami do Europarlamentu, które odbędą się 26 maja, podjęliśmy decyzję o przesunięciu pozostałych terminów gier o jeden tydzień. Tym samym poniżej znajdziecie informację o aktualnym terminarzu gier na sezon 2019.

 

Jeżeli przeczytaliście już regulamin czas najwyższy usiąść z kalendarzem i wyraźnie oznaczyć dni, w których Pomorska Amatorska Liga Piłki Ręcznej będzie toczyć swoje rozgrywki. To będzie nasze małe święto!

Planując terminarz staraliśmy się maksymalnie go uprościć, tak by nie tylko zawodnicy wiedzieli gdzie i kiedy rozgrywają swoje spotkania, ale także by całe rodziny, znajomi i przyjaciele mogli przyjść i pokibicować zmaganiom na boisku! Zadbaliśmy o bezpieczne trybuny i stworzenie samych sektorów VIP!

Przechodząc do najważniejszego, rozgrywki będziemy toczyć od godz. 14tej w niżej wymienione dni:

  1. kolejka - 31 marca 2019
  2. kolejka - 7 kwietnia 2019
  3. kolejka - 19 maja 2019
  4. kolejka - 2 czerwca 2019
  5. kolejka - 9 czerwca 2019
  6. kolejka - 16 czerwca 2019
  7. kolejka - 23 czerwca 2019

Pierwsze trzy kolejki to faza zasadnicza, w trakcie której każdy z zespołów spotka się z pozostałymi w swojej klasie - drużyny damskie między sobą, drużyny męskie między sobą. 2 czerwca zaczniemy rundę rewanżową a wielki finał planujemy w tym sezonie na 23 czerwca. Już teraz zapiszcie sobie wszystkie terminy, gdyż każda drużyna gra w każdej kolejce. Mam nadzieję, że będziecie też przychodzić nie tylko na spotkania własnych drużyn ale także by dopingować pozostałe drużyny!

No i jeszcze jedna bardzo ważna informacja na koniec. Wszystkie spotkania będą rozgrywane na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 92, przy ul. Startowej 9. Nie może Was zabraknąć.

Posted in palpr.