Szósta kolejka zmagań plażowych

W turnieju szóstym mieliśmy wielką przyjemność poznać nowe osoby, które w plażowym i halowym ALSR jeszcze nie grały, a liczymy bardzo, że będą!
Dopingujemy zarówno tym, którzy dołączą do istniejących już drużyn, jak i tym, którzy tworzą nową drużynę w szkole od podstaw. 
Fajnie, że prócz świetnej zabawy, integracji, trzymania formy, nasze plażowe rozgrywki są też okazją do rekrutowania nowych zawodników i drużyn. Wrzesień i zgłoszenia do ALSR już tuż tuż 🙂

Rodzinna atmosfera jak zwykle nas nie opuszczała, razem świetnie bawiło się ze sobą kilka pokoleń.
A na boiskach forma i umiejętności rosną „w oczach”. Zmagania grupowe są coraz bardziej zacięte, długie wymiany piłek, lotne akcje i pady to teraz rzeczywistość każdego meczu.
Mamy też coraz więcej mixtów, czyli par damsko-męskich, co dodaje jeszcze uroku rozgrywkom. Tylko 4 drużyny nie miały w składzie żadnej kobiety, a patrząc po klasyfikacji końcowej warto ją mieć 🙂
Mecze o pierwsze 3 miejsca były zdominowane przez pojedynki mixtowe, w zasadzie tylko 677 Team się „ostał” bez kobiety na pokładzie 🙂
W meczu o 3 miejsce spotkały się EJ (Woźny/Wałdoch) oraz Kapiszony (Romanowska/Nefedov), a finale dzielnie walczyli Sami Swoi (Boguszewska/Boguszewski) oraz 677 Team (Gorlikowski/Bona).
Dobre wyniki to oczywiście zasługa całych składów, często trzyosobowych, więc wszystkim serdecznie gratulujemy!

Czas zacząć myśleć o przygotowaniach do halowych rozgrywek, pamiętaj forma się sama nie zrobi! Więc jeśli jeszcze nie brałeś udziału w rozgrywkach plażowych, zbieraj drużynę i zgłoś się!
Najbliższe turnieje 1.09 oraz 8.09 (ostatni). Sprawdź szczegóły rekrutacji na stronie tss.org.pl/plazowka.

Klasyfikacja turnieju szóstego:
1 677 Team
2 Sami Swoi
3 EJ
4 Kapiszony
5 Golden Wings 61
6 Czyżyki i Spółka
7 Gang Krystyny
8 Plażowe Piranie
9 Bry-Gada RR
10 Chilli Trzy
11 Kondiki
12 Brygada Krisa

Posted in plazowka.