Spotkanie kapitanów i terminarz rozgrywek

Ruszamy! Tak w skrócie można opisać wczorajsze spotkanie kapitanów drużyn biorących udział w rozgrywkach ALSR.
Spotkanie było niezmniernie owocne. Omówiliśmy zmiany do regulaminu, które ze względu na ilość zgłoszonych zespołów trzeba było wprowadzić. Omówiliśmy bardziej szczegółowo system rozgrywek w fazie grupowej i fazie play-off. Zdradziliśmy kilka naszych planów na najbliższą przyszłość. Jednym słowem potrzymaliśmy trochę w napięciu, by przejść w końcu do rozlosowania poszczególnych drużyn do utworzonych dwóch grup. Dwie nasze „Marysie” dzielnie podołały temu zadaniu czego efektem jest gotowy podział na grupy A i B a także terminarz spotkań.
Szczgółowe informacje kto z kim i kiedy gra, możesz sprawdzić TUTAJ 😀

Miło było nam gościć tak fajnych i sympatycznych ludzi, z którymi mamy nadzieję spotkać się nie tylko na parkietach w trakcie trwania rozgrywek. Może niektórzy z tych co się pojawili zasilą grono organizatorów ALSR i będą współtworzyć kolejne edycje ligi. Czego oczywiście sobie i Wam życzymy.

PS: Wszyscy byli tak bardzo „zbudowani” chwilą, że nikt nie zrobił zdjęć w trakcie samego losowania. Zatem to co widzicie pochodzi ze TEJ strony i nie jest naszą własnością 😉

Posted in alsr.