Grupy I fazy
Grupa A - 2018/2019Grupa B - 2018/2019Grupa C - 2018/2019Grupa D - 2018/2019
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

17

6

6

0

18

3

513

393

2
Suns SP14

Suns SP14

14

6

5

1

17

7

526

431

3
GreenGO Team

GreenGO Team

12

6

4

2

15

10

547

485

4
Orły SP82

Orły SP82

9

6

3

3

10

10

449

422

5
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

7

6

2

4

9

12

423

459

6
Gedanensis

Lwy Gedanensis

4

6

1

5

5

16

386

485

7
Koniczynki SP8

Koniczynki

0

6

0

6

2

18

324

493
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-13, 10:00
Orły SP82

Orły SP82

0:3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

A

2018-10-13, 14:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

3:3

Suns SP14
Suns SP14

A

2018-10-14, 14:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

GreenGO Team
GreenGO Team

A

2018-10-21, 10:00
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Koniczynki
Koniczynki SP8

A

2018-10-21, 12:00
GreenGO Team

GreenGO Team

3:1

Orły SP82
Orły SP82

A

2018-10-21, 14:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:0

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

A

2018-11-03, 10:00
GreenGO Team

GreenGO Team

3:0

Lwy Gedanensis
Gedanensis

A

2018-11-03, 12:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:0

Koniczynki
Koniczynki SP8

A

2018-11-03, 14:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

1:3

Orły SP82
Orły SP82

A

2018-11-11, 10:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

2:3

GreenGO Team
GreenGO Team

A

2018-11-11, 12:00
Orły SP82

Orły SP82

0:3

Suns SP14
Suns SP14

A

2018-11-11, 14:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

Lwy Gedanensis
Gedanensis

A

2018-11-24, 10:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:2

Suns SP14
Suns SP14

A

2018-11-24, 12:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

Lwy Gedanensis
Gedanensis

A

2018-11-24, 14:00
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Koniczynki
Koniczynki SP8

A

2018-12-02, 10:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Orły SP82
Orły SP82

A

2018-12-02, 12:00
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

A

2018-12-02, 14:00
GreenGO Team

GreenGO Team

1:3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

A

2018-12-15, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

A

2018-12-15, 12:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

A

2018-12-15, 14:00
Suns SP14

Suns SP14

3:2

Green Go Team
GreenGO Team

A
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Rakiety

Rakiety I PSP

18

6

6

0

18

1

474

290

2
STO 2

STO 2

15

6

5

1

16

3

462

320

3
Super Team 47

Super Team 47

11

6

4

2

12

9

463

423

4
Vipers Team

Vipers Team

8

6

3

3

9

11

391

433

5
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

6

6

2

4

8

14

394

476

6
Jastrzębie

Jastrzębie

5

6

1

5

8

15

451

501

7
TRÓJKA

TRÓJKA

0

6

0

6

0

18

258

450
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-13, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

1:3

Super Team 47
Super Team 47

B

2018-10-13, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0:3

STO 2
STO 2

B

2018-10-13, 14:00
TRÓJKA

TRÓJKA

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

B

2018-10-21, 10:00
Rakiety

Rakiety I PSP

3:0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

B

2018-10-21, 12:00
STO 2

STO 2

3:0

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2018-10-21, 14:00
Super Team 47

Super Team 47

3:0

Vipers Team
Vipers Team

B

2018-11-03, 10:00
STO 2

STO 2

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-11-03, 12:00
Super Team 47

Super Team 47

3:2

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

B

2018-11-03, 14:00
Vipers Team

Vipers Team

3:2

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2018-11-10, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

B

2018-11-11, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

0:3

STO 2
STO 2

B

2018-11-11, 14:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-11-24, 10:00
Super Team 47

Super Team 47

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

B

2018-11-24, 12:00
Vipers Team

Vipers Team

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-11-24, 14:00
Jastrzębie

Jastrzębie

2:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

B

2018-12-02, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2018-12-02, 12:00
Rakiety

Rakiety I PSP

3:0

Vipers Team
Vipers Team

B

2018-12-02, 14:00
STO 2

STO 2

3:0

Super Team 47
Super Team 47

B

2018-12-15, 10:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0:3

Vipers Team
Vipers Team

B

2018-12-15, 12:00
TRÓJKA

TRÓJKA

0:3

Super Team 47
Super Team 47

B

2018-12-15, 14:00
Rakiety

Rakiety I PSP

3:1

STO 2
STO 2

B
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

17

6

6

0

18

2

483

332

2
ZMORY

ZMORY

16

6

5

1

17

3

466

359

3
Chilli Squad

Chilli Squad

12

6

4

2

12

6

411

343

4
Fairy Tail

Fairy Tail

8

6

3

3

9

12

421

446

5
Rakiety

Rakiety II PSP

5

6

2

4

7

14

405

469

6
Trzynastka

Trzynastka

5

6

1

5

7

16

411

529

7
ZMORY

ZMORY+

0

6

0

6

1

18

351

470
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-14, 10:00
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2018-10-14, 12:00
ZMORY

ZMORY+

0:3

ZMORY
ZMORY

C

2018-10-14, 14:00
Trzynastka

Trzynastka

0:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

C

2018-10-20, 10:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2018-10-20, 12:00
ZMORY

ZMORY

3:0

Chilli Squad
Chilli Squad

C

2018-10-20, 14:00
Fairy Tail

Fairy Tail

3:1

Rakiety II PSP
Rakiety

C

2018-11-04, 10:00
ZMORY

ZMORY

3:0

Trzynastka
Trzynastka

C

2018-11-04, 12:00
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2018-11-04, 14:00
Rakiety

Rakiety II PSP

0:3

Chilli Squad
Chilli Squad

C

2018-11-10, 10:00
Rakiety

Rakiety II PSP

0:3

ZMORY
ZMORY

C

2018-11-10, 12:00
Chilli Squad

Chilli Squad

0:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

C

2018-11-10, 14:00
ZMORY

ZMORY+

1:3

Trzynastka
Trzynastka

C

2018-11-25, 10:00
Fairy Tail

Fairy Tail

0:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

C

2018-11-25, 12:00
Rakiety

Rakiety II PSP

3:2

Trzynastka
Trzynastka

C

2018-11-25, 14:00
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2018-12-01, 10:00
Trzynastka

Trzynastka

0:3

Chilli Squad
Chilli Squad

C

2018-12-01, 12:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Rakiety II PSP
Rakiety

C

2018-12-01, 14:00
ZMORY

ZMORY

3:0

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2018-12-16, 10:00
ZMORY

ZMORY+

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety

C

2018-12-16, 12:00
Trzynastka

Trzynastka

2:3

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2018-12-16, 14:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:2

ZMORY
ZMORY

C
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Muszkieterowie

Muszkieterowie

17

6

6

0

18

4

524

399

2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

13

6

4

2

15

9

554

489

3
Kojoty

Kojoty

12

6

4

2

15

8

512

426

4
Polanki

Polanki

11

6

4

2

15

10

537

502

5
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

5

6

2

4

7

14

428

466

6
Wilki Północy

Wilki Północy

4

6

1

5

5

15

341

465

7
Huragan 61

Huragan 61

1

6

0

6

3

18

362

511
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-13, 12:00
Wilki Północy

Wilki Północy

0:3

Kojoty
Kojoty

D

2018-10-14, 10:00
Polanki

Polanki

1:3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D

2018-10-14, 12:00
Huragan 61

Huragan 61

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

D

2018-10-20, 10:00
Kojoty

Kojoty

3:0

Huragan 61
Huragan 61

D

2018-10-20, 12:00
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:1

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2018-10-20, 14:00
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:2

Polanki
Polanki

D

2018-11-04, 10:00
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2018-11-04, 12:00
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:1

Huragan 61
Huragan 61

D

2018-11-04, 14:00
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

0:3

Polanki
Polanki

D

2018-11-10, 12:00
Polanki

Polanki

3:2

Kojoty
Kojoty

D

2018-11-10, 14:00
Huragan 61

Huragan 61

0:3

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2018-11-11, 12:00
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

D

2018-11-25, 10:00
Wilki Północy

Wilki Północy

2:3

Polanki
Polanki

D

2018-11-25, 12:00
Kojoty

Kojoty

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2018-11-25, 14:00
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:1

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D

2018-12-01, 10:00
Neptun Orunia

Neptun Orunia

2:3

Kojoty
Kojoty

D

2018-12-01, 12:00
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2018-12-01, 14:00
Polanki

Polanki

3:0

Huragan 61
Huragan 61

D

2018-12-16, 10:00
Huragan 61

Huragan 61

2:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2018-12-16, 12:00
Wilki Północy

Wilki Północy

0:3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D

2018-12-16, 14:00
Kojoty

Kojoty

1:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

D

Grupy II fazy
Grupa E - 2018/2019Grupa F - 2018/2019Grupa G - 2018/2019Grupa H - 2018/2019
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Rakiety

Rakiety I PSP

12

5

4

1

13

4

419

362

2
STO 2

STO 2

10

5

3

2

12

6

428

386

3
Suns SP14

Suns SP14

8

5

3

2

11

10

448

441

4
GreenGO Team

Green Go Team

7

5

2

3

9

10

419

414

5
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

7

5

3

2

9

11

423

429

6
Super Team 47

Super Team 47

1

5

0

5

2

15

303

408
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-05, 10:00
GreenGO Team

Green Go Team

3:1

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-05, 12:00
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-05, 14:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0:3

STO 2
STO 2

E

2019-01-12, 12:00
Suns SP14

Suns SP14

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-12, 14:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:2

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-13, 10:00
GreenGO Team

Green Go Team

0:3

STO 2
STO 2

E

2019-01-26, 14:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-26, 14:00
Suns SP14

Suns SP14

3:2

STO 2
STO 2

E

2019-01-27, 10:00
GreenGO Team

Green Go Team

3:0

Super Team 47
Super Team 47

E
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

14

5

5

0

15

2

410

332

2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

12

5

4

1

12

6

423

374

3
ZMORY

ZMORY

9

5

3

2

11

8

394

392

4
Neptun Orunia

Neptun Orunia

5

5

1

4

8

12

427

452

5
Chilli Squad

Chilli Squad

3

5

1

4

4

13

354

402

6
Kojoty

Kojoty

2

5

1

4

5

14

383

439
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-05, 10:00
Chilli Squad

Chilli Squad

1:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

B

2019-01-06, 12:00
ZMORY

ZMORY

3:0

Kojoty
Kojoty

B

2019-01-06, 14:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B

2019-01-12, 10:00
Chilli Squad

Chilli Squad

0:3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B

2019-01-12, 14:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Kojoty
Kojoty

B

2019-01-13, 12:00
ZMORY

ZMORY

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

B

2019-01-26, 10:00
Chilli Squad

Chilli Squad

3:1

Kojoty
Kojoty

B

2019-01-27, 12:00
ZMORY

ZMORY

3:2

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B

2019-01-27, 14:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

B
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Orły SP82

Orły SP82

21

7

7

0

21

1

552

357

2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

18

7

6

1

19

5

573

463

3
Vipers Team

Vipers Team

12

7

4

3

14

12

554

550

4
Jastrzębie

Jastrzębie

11

7

3

4

14

12

566

530

5
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

10

7

4

3

13

14

546

599

6
Gedanensis

Lwy Gedanensis

6

7

2

5

9

18

558

600

7
TRÓJKA

TRÓJKA

4

7

2

5

6

19

452

570

8
Koniczynki SP8

Koniczynki

2

7

0

7

6

21

512

644
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-05, 12:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:1

Jastrzębie
Jastrzębie

C

2019-01-05, 16:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

Vipers Team
Vipers Team

C

2019-01-06, 10:00
Orły SP82

Orły SP82

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

C

2019-01-06, 14:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

1:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2019-01-12, 12:00
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Jastrzębie
Jastrzębie

C

2019-01-12, 16:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:1

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2019-01-13, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

2:3

TRÓJKA
TRÓJKA

C

2019-01-13, 14:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

3:2

Vipers Team
Vipers Team

C

2019-01-26, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

C

2019-01-26, 16:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

2:3

TRÓJKA
TRÓJKA

C

2019-01-26, 16:00
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2019-01-27, 12:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

Vipers Team
Vipers Team

C

2019-02-02, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

2:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2019-02-02, 14:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

C

2019-02-02, 16:00
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Vipers Team
Vipers Team

C

2019-02-03, 12:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

C
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Fairy Tail

Fairy Tail

19

7

7

0

21

6

638

498

2
Polanki

Polanki

17

7

6

1

19

6

572

472

3
Rakiety 2

Rakiety II PSP

11

7

4

3

13

11

522

505

4
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

10

7

4

3

12

13

557

525

5
Trzynastka

Trzynastka

9

7

2

5

14

17

620

671

6
Huragan 61

Huragan 61

8

7

2

5

10

16

524

590

7
ZMORY

ZMORY+

6

7

2

5

7

16

481

534

8
Wilki Północy

Wilki Północy

4

7

1

6

7

18

462

581
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-05, 14:00
Trzynastka

Trzynastka

2:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2019-01-05, 16:00
ZMORY

ZMORY+

0:3

Polanki
Polanki

D

2019-01-06, 10:00
Fairy Tail

Fairy Tail

3:2

Huragan 61
Huragan 61

D

2019-01-06, 12:00
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2019-01-12, 10:00
ZMORY

ZMORY+

3:0

Huragan 61
Huragan 61

D

2019-01-12, 16:00
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2019-01-13, 12:00
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2019-01-13, 14:00
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Polanki
Polanki

D

2019-01-26, 12:00
Rakiety 2

Rakiety II PSP

0:3

Polanki
Polanki

D

2019-01-26, 12:00
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Huragan 61
Huragan 61

D

2019-01-27, 10:00
ZMORY

ZMORY+

3:1

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2019-01-27, 14:00
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2019-02-02, 12:00
Trzynastka

Trzynastka

3:1

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2019-02-02, 16:00
Fairy Tail

Fairy Tail

3:1

Polanki
Polanki

D

2019-02-03, 10:00
ZMORY

ZMORY+

0:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2019-02-03, 14:00
Rakiety 2

Rakiety II PSP

0:3

Huragan 61
Huragan 61

D

Grupy III fazy
Grupa I - 2018/2019Grupa J - 2018/2019
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

11

5

4

1

13

6

446

358

2
Huragan 61

Huragan 61

10

5

3

2

11

9

433

444

3
Wilki Północy

Wilki Północy

9

5

3

2

11

9

433

402

4
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

8

5

3

2

10

9

410

403

5
Vipers Team

Vipers Team

7

5

2

3

9

9

395

382

6
TRÓJKA

TRÓJKA

0

5

0

5

3

15

314

442
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-02, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-02, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:2

Wilki Północy
Wilki Północy

E

2019-03-03, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

1:3

Huragan 61
Huragan 61

E

2019-03-09, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Huragan 61
Huragan 61

E

2019-03-09, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:1

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

E

2019-03-10, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

2:3

Wilki Północy
Wilki Północy

E

2019-03-23, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Wilki Północy
Wilki Północy

E

2019-03-23, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

1:3

Huragan 61
Huragan 61

E

2019-03-24, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

0:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

E
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Jastrzębie

Jastrzębie

14

5

5

0

15

3

432

354

2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

11

5

4

1

13

5

424

344

3
Trzynastka

Trzynastka

10

5

3

2

11

7

395

377

4
ZMORY

ZMORY+

7

5

2

3

9

9

397

373

5
Gedanensis

Lwy Gedanensis

3

5

1

4

3

13

297

380

6
Koniczynki SP8

Koniczynki

0

5

0

5

1

15

288

405
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-02, 10:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-02, 12:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-03, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:0

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-09, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-09, 12:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-10, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:2

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-23, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-23, 12:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-24, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:1

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

Terminarz spotkań I fazy
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5KOLEJKA 6KOLEJKA 7
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-13, 10:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

0:3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

A

2018-10-13, 10:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

1:3

Super Team 47
Super Team 47

B

2018-10-13, 12:00

Boisko 1
Wilki Północy

Wilki Północy

0:3

Kojoty
Kojoty

D

2018-10-13, 12:00

Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0:3

STO 2
STO 2

B

2018-10-13, 14:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

2:3

Suns SP14
Suns SP14

A

2018-10-13, 14:00

Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

B

2018-10-14, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2018-10-14, 10:00

Boisko 2
Polanki

Polanki

1:3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D

2018-10-14, 12:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY+

0:3

ZMORY
ZMORY

C

2018-10-14, 12:00

Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

D

2018-10-14, 14:00

Boisko 1
Trzynastka

Trzynastka

0:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

C

2018-10-14, 14:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

GreenGO Team
GreenGO Team

A
[table “” not found /]

Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-11-03, 10:00

Boisko 1
GreenGO Team

GreenGO Team

3:0

Lwy Gedanensis
Gedanensis

A

2018-11-03, 10:00

Boisko 2
STO 2

STO 2

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-11-03, 12:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:0

Koniczynki
Koniczynki SP8

A

2018-11-03, 12:00

Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

3:2

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

B

2018-11-03, 14:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

1:3

Orły SP82
Orły SP82

A

2018-11-03, 14:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

3:2

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2018-11-04, 10:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY

3:0

Trzynastka
Trzynastka

C

2018-11-04, 10:00

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2018-11-04, 12:00

Boisko 1
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2018-11-04, 12:00

Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:1

Huragan 61
Huragan 61

D

2018-11-04, 14:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety II PSP

0:3

Chilli Squad
Chilli Squad

C

2018-11-04, 14:00

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

0:3

Polanki
Polanki

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-11-10, 10:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety II PSP

0:3

ZMORY
ZMORY

C

2018-11-10, 10:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

D

2018-11-10, 12:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

0:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

C

2018-11-10, 12:00

Boisko 2
Polanki

Polanki

3:2

Kojoty
Kojoty

D

2018-11-10, 14:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY+

1:3

Trzynastka
Trzynastka

C

2018-11-10, 14:00

Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

0:3

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2018-11-11, 10:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

2:3

Green Go Team
GreenGO Team

A

2018-11-11, 10:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

0:3

STO 2
STO 2

B

2018-11-11, 12:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

0:3

Suns SP14
Suns SP14

A

2018-11-11, 12:00

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

B

2018-11-11, 14:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

Lwy Gedanensis
Gedanensis

A

2018-11-11, 14:00

Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-11-24, 10:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:2

Suns SP14
Suns SP14

A

2018-11-24, 10:00

Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

B

2018-11-24, 12:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

Lwy Gedanensis
Gedanensis

A

2018-11-24, 12:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-11-24, 14:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Koniczynki
Koniczynki SP8

A

2018-11-24, 14:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

2:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

B

2018-11-25, 10:00

Boisko 1
Fairy Tail

Fairy Tail

0:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

C

2018-11-25, 10:00

Boisko 2
Wilki Północy

Wilki Północy

2:3

Polanki
Polanki

D

2018-11-25, 12:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety II PSP

3:2

Trzynastka
Trzynastka

C

2018-11-25, 12:00

Boisko 2
Kojoty

Kojoty

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2018-11-25, 14:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2018-11-25, 14:00

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:1

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-12-01, 10:00

Boisko 1
Trzynastka

Trzynastka

0:3

Chilli Squad
Chilli Squad

C

2018-12-01, 10:00

Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

2:3

Kojoty
Kojoty

D

2018-12-01, 12:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Rakiety II PSP
Rakiety

C

2018-12-01, 12:00

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2018-12-01, 14:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY

3:0

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2018-12-01, 14:00

Boisko 2
Polanki

Polanki

3:0

Huragan 61
Huragan 61

D

2018-12-02, 10:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Orły SP82
Orły SP82

A

2018-12-02, 10:00

Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2018-12-02, 12:00

Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

A

2018-12-02, 12:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

3:0

Vipers Team
Vipers Team

B

2018-12-02, 14:00

Boisko 1
GreenGO Team

Green Go Team

1:3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

A

2018-12-02, 14:00

Boisko 2
STO 2

STO 2

3:0

Super Team 47
Super Team 47

B
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-12-15, 10:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

0-3

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

A

2018-12-15, 10:00

Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0-3

Vipers Team
Vipers Team

B

2018-12-15, 12:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0-3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

A

2018-12-15, 12:00

Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

0-3

Super Team 47
Super Team 47

B

2018-12-15, 14:00

Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

3-2

Green Go Team
GreenGO Team

A

2018-12-15, 14:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

3-1

STO 2
STO 2

B

2018-12-16, 10:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY+

0-3

Rakiety II PSP
Rakiety

C

2018-12-16, 10:00

Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

2-3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

D

2018-12-16, 12:00

Boisko 1
Trzynastka

Trzynastka

2-3

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2018-12-16, 12:00

Boisko 2
Wilki Północy

Wilki Północy

0-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D

2018-12-16, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3-2

ZMORY
ZMORY

C

2018-12-16, 14:00

Boisko 2
Kojoty

Kojoty

1-3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

D

Terminarz spotkań II fazy
KOLEJKA 8KOLEJKA 9KOLEJKA 10KOLEJKA 11
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-05, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

1:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

F

2019-01-05, 10:00

Boisko 2
GreenGO Team

Green Go Team

3:1

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-05, 12:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:1

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-01-05, 12:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-05, 14:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0:3

STO 2
STO 2

E

2019-01-05, 14:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

2:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H

2019-01-05, 16:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-01-05, 16:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

0:3

Polanki
Polanki

H

2019-01-06, 10:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-01-06, 10:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3:2

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-01-06, 12:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY

3:0

Kojoty
Kojoty

F

2019-01-06, 12:00

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-01-06, 14:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

1:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-01-06, 14:00

Boisko 2
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Neptun Orunia
Neptun Orunia

F
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-12, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

0:3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

F

2019-01-12, 10:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

3:0

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-01-12, 12:00

Boisko 1
GreenGO Team

Green Go Team

0:3

STO 2
STO 2

E

2019-01-12, 12:00

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-01-12, 14:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:2

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-12, 14:00

Boisko 2
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Kojoty
Kojoty

F

2019-01-12, 16:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:1

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-01-12, 16:00

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H

2019-01-13, 10:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

2:3

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-01-13, 10:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-13, 12:00

Boisko 1
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-01-13, 12:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

F

2019-01-13, 14:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

3:2

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-01-13, 14:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Polanki
Polanki

A
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-26, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:1

Kojoty
Kojoty

F

2019-01-26, 10:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-01-26, 12:00

Boisko 1
Rakiety 2

Rakiety II PSP

0:3

Polanki
Polanki

H

2019-01-26, 12:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-01-26, 14:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-26, 14:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:2

STO 2
STO 2

E

2019-01-26, 16:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

2:3

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-01-26, 16:00

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-01-27, 10:00

Boisko 1
GreenGO Team

GreenGo Team

3:0

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-27, 10:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

3:1

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-01-27, 12:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-01-27, 12:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3:2

Neptun Orunia
Neptun Orunia

F

2019-01-27, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

F

2019-01-27, 14:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-02-02, 10:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

2:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-02-02, 10:00

Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

3:0

Kojoty
Kojoty


2019-02-02, 12:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:0

Chilli Squad
Chilli Squad


2019-02-02, 12:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

3:1

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-02-02, 14:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-02-02, 14:00

Boisko 2
GreenGO Team

GreenGo Team

3:1

Neptun Orunia
Neptun Orunia


2019-02-02, 16:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-02-02, 16:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3:1

Polanki
Polanki

H

2019-02-03, 10:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY+

0:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H

2019-02-03, 10:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:0

ZMORY
ZMORY


2019-02-03, 12:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-02-03, 12:00

Boisko 2
STO 2

STO 2

3:1

Muszkieterowie
Muszkieterowie


2019-02-03, 14:00

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

0:3

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-02-03, 14:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

1:3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

Terminarz spotkań III fazy
KOLEJKA 12KOLEJKA 13KOLEJKA 14KOLEJKA 15KOLEJKA FINAŁOWA
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-02, 10:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-02, 10:00

Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-02, 12:00

Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2019-03-02, 12:00

Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:2

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2019-03-02, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Polanki
Polanki

P1

2019-03-02, 14:00

Boisko 2
GreenGO Team

GreenGo Team

3:1

Chilli Squad
Chilli Squad

P6

2019-03-02, 16:00

Boisko 1
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:1

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

P2

2019-03-02, 16:00

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:1

Orły SP82
Orły SP82

P3

2019-03-03, 10:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-03, 10:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

3:0

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-03, 12:00

Boisko 1
STO 2

STO 2

3:0

Fairy Tail
Fairy Tail

P7

2019-03-03, 12:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3:0

Super Team 47
Super Team 47

P8

2019-03-03, 14:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety I PSP

3:1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

P5

2019-03-03, 14:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Kojoty
Kojoty

P4
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-09, 10:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2019-03-09, 10:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-09, 12:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:1

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-09, 12:00

Boisko 2
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-09, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Neptun Orunia
Neptun Orunia

P9

2019-03-09, 14:00

Boisko 2
Polanki

Polanki

3:2

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

P13

2019-03-09, 16:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety I PSP

2:3

GreenGo Team
GreenGO Team

P11

2019-03-09, 16:00

Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

0:3

Chilli Squad
Chilli Squad

P15

2019-03-10, 10:00

Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

2:3

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2019-03-10, 10:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

3:2

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-10, 12:00

Boisko 1
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:2

Suns SP14
Suns SP14

P10

2019-03-10, 12:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

1:3

Super Team 47
Super Team 47

P16

2019-03-10, 14:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:1

Kojoty
Kojoty

P14

2019-03-10, 14:00

Boisko 2
STO 2

STO 2

2:3

ZMORY
ZMORY

P12
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-23, 10:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2019-03-23, 10:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-23, 12:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2019-03-23, 12:00

Boisko 2
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-23, 14:00

Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

1:3

Suns SP14
Suns SP14

P19

2019-03-23, 16:00

Boisko 1
GreenGO Team

GreenGo Team

3:2

ZMORY
ZMORY

P18

2019-03-23, 16:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

3:2

STO 2
STO 2

P20

2019-03-24, 10:00

Boisko 1
Jastrzębie

Jastrzębie

3:1

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-24, 10:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

0:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-24, 12:00

Boisko 1
Polanki

Polanki

2:3

Orły SP82
Orły SP82

P21

2019-03-24, 12:00

Boisko 2
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:1

Kojoty
Kojoty

P23

2019-03-24, 14:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

Super Team 47
Super Team 47

P22

2019-03-24, 14:00

Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

0:3

Fairy Tail
Fairy Tail

P24

2019-03-24, 16:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

P17
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-30, 10:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

3:2

Koniczynki
Koniczynki SP8

M27

2019-03-30, 10:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

3:2

Lwy Gedanensis
Gedanensis

M25

2019-03-30, 12:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:2

ZMORY+
ZMORY

M23

2019-03-30, 12:00

Boisko 2
Wilki Północy

Wilki Północy

3:0

Trzynastka
Trzynastka

M21

2019-03-30, 14:00

Boisko 1
Huragan 61

Huragan 61

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

M19

2019-03-30, 14:00

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3:0

Jastrzębie
Jastrzębie

M17

2019-03-31, 10:00

Boisko 1
Kojoty

Kojoty

3:1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

M15

2019-03-31, 10:00

Boisko 2
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:1

Fairy Tail
Fairy Tail

M13

2019-03-31, 12:00

Boisko 1
Polanki

Polanki

2:3

Super Team 47
Super Team 47

M11

2019-03-31, 12:00

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

1:3

Chilli Squad
Chilli Squad

M9
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-04-06, 10:00

Boisko 1
Neptun Orunia

Neptun Orunia

_:_

STO 2
STO 2

M7

2019-04-06, 10:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

_:_

Suns SP14
Suns SP14

M5

2019-04-06, 13:00

Boisko centralne
ZMORY

ZMORY

_:_

Muszkieterowie
Muszkieterowie

M3

2019-04-06, 15:00

Boisko centralne
GreenGo Team

GreenGo Team

_:_

Dystrykt 12
Dystrykt 12

M1

Zgłoszone drużyny - sezon 2018/2019
LP
Logo
Nazwa
Szkoła
typ drużyny
1

ZMORY
ZMORY+

Szkoła Podstawowa nr 2
mieszana
2

ZMORY
ZMORY

Szkoła Podstawowa nr 2
mieszana
3

Polanki
Polanki
I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

mieszana
4

Orły SP82
Orły SP82
Szkoła Podstawowa nr 82
mieszana
5

Chilli Squad
Chilli Squad
Szkoła Podstawowa nr 12
mieszana
6

Neptun Orunia
Neptun Orunia
Szkoła Podstawowa nr 19
mieszana
7

Gedanensis
Lwy Gedanensis
Podstawowa Szkoła Gedanensis

mieszana
8

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy
Szkoła Podstawowa nr 52
mieszana
9

Fairy Tail
Fairy Tail
Szkoła Podstawowa nr 80

mieszana
10

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie
Szkoła Podstawowa nr 5

mieszana
11

Muszkieterowie
Muszkieterowie
Szkoła Podstawowa nr 70
mieszana
12

Vipers Team
Vipers Team
Szkoła Podstawowa nr 89

mieszana
13

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie
Szkoła Podstawowa nr 38

mieszana
14

Wilki Północy
Wilki Północy
Szkoła Podstawowa nr 45
mieszana
15

Rakiety
Rakiety I PSP
Pozytywna Szkoła Podstawowa
mieszana
16

TRÓJKA
TRÓJKA
Szkoła Podstawowa nr 3
mieszana
17

Dystrykt 12
Dystrykt 12 I
Szkoła Podstawowa nr 12

mieszana
18

Super Team 47
Super Team 47
Szkoła Podstawowa nr 47

mieszana
19

Rakiety
Rakiety II PSP
Pozytywna Szkoła Podstawowa
mieszana
20

Suns SP14
Suns SP14
Szkoła Podstawowa nr 14

mieszana
21

Huragan 61
Huragan 61
Szkoła Podstawowa nr 61

mieszana
22

Trzynastka
Trzynastka
Szkoła Podstawowa nr 92

mieszana
23

STO 2
STO 2
II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych

mieszana
24

Ducky Fellows
Ducky Fellows 48
Szkoła Podstawowa nr 48

mieszana
25

Jastrzębie
Jastrzębie
Szkoła Podstawowa nr 86

mieszana
26

Kojoty
Kojoty
Szkoła Podstawowa nr 85

mieszana
27

GreenGO Team
GreenGO Team
Szkoła Podstawowa nr 8

mieszana
28

Koniczynki SP8
Koniczynki
Szkoła Podstawowa nr 8

mieszana