Grupy I fazy
Grupa A - 2019/2020Grupa B - 2019/2020Grupa C - 2019/2020Grupa D - 2019/2020Grupa E - 2019/2020Grupa F - 2019/2020
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Chilli Squad

Chilli Squad

6

2

2

0

6

0

150

81

2
Dystrykt 12

Dystrykt 12

6

2

2

0

6

0

150

102

3
Wilki Północy

Wilki Północy

3

2

1

1

3

3

135

122

4
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3

2

1

1

3

3

131

134

5
Przymorze 76ers

Przymorze 76ers

0

2

0

2

0

6

91

150

6
Vipers Team

Vipers Team

0

2

0

2

0

6

83

151
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-12, 11:30
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Przymorze 76ers
Przymorze 76ers

A

2018-10-12, 13:00
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

Vipers Team
Vipers Team

A

2018-10-12, 14:30
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

A

2018-10-20, 10:00
Chilli Squad

Chilli Squad

3-0

Przymorze 76ers
Przymorze 76ers

A

2018-10-20, 11:30
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

0-3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

A

2018-10-20, 13:00
Wilki Północy

Wilki Północy

3-0

Vipers Team
Vipers Team

A

2019-10-26, 11:30
Chilli Squad

Chilli Squad

_-_

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

A

2019-10-26, 13:00
Dystrykt 12

Dystrykt 12

_-_

Wilki Północy
Wilki Północy

A

2019-10-26, 14:30
Przymorze 76ers

Przymorze 76ers

_-_

Vipers Team
Vipers Team

A

2019-11-17, 10:00
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

_:_

Przymorze 76ers
Przymorze 76ers

A

2019-11-17, 11:30
Wilki Północy

Wilki Północy

_:_

Chilli Squad
Chilli Squad

A

2019-11-17, 13:00
Vipers Team

Vipers Team

_:_

Dystrykt 12
Dystrykt 12

A

2019-11-23, 11:30
Przymorze 76ers

Przymorze 76ers

_:_

Wilki Północy
Wilki Północy

A

2019-11-23, 13:00
Vipers Team

Vipers Team

_:_

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

A

2019-11-23, 14:30
Dystrykt 12

Dystrykt 12

_:_

Chilli Squad
Chilli Squad

A
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
GreenGO Team

GreenGo Team

6

2

2

0

6

0

156

115

2
Trzynastka

Trzynastka

3

2

1

1

4

3

146

135

3
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3

2

1

1

3

3

145

120

4

Rocococo

3

2

1

1

3

3

150

151

5
Jastrzębie

Jastrzębie

3

2

1

1

3

4

141

146

6
TRÓJKA

TRÓJKA

0

2

0

2

0

6

79

150
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-12, 10:00
GreenGO Team

GreenGo Team

3:0

Rococo

B

2018-10-12, 11:30
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-10-12, 13:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:1

Trzynastka
Trzynastka

B

2018-10-19, 16:00
Trzynastka

Trzynastka

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2018-10-20, 11:30
Neptun Orunia

Neptun Orunia

0-3

Rococo

B

2018-10-20, 13:00
Jastrzębie

Jastrzębie

0-3

GreenGo Team
GreenGO Team

B

2019-10-26, 10:00

Rococo

_-_

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2019-10-26, 11:30
GreenGO Team

GreenGo Team

_-_

Trzynastka
Trzynastka

B

2019-10-26, 13:00
Neptun Orunia

Neptun Orunia

_-_

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2019-11-16, 16:00
TRÓJKA

TRÓJKA

_:_

GreenGo Team
GreenGO Team

B

2019-11-17, 11:30
Jastrzębie

Jastrzębie

_:_

Rococo

B

2019-11-17, 13:00
Trzynastka

Trzynastka

_:_

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B

2019-11-23, 10:00

Rococo

_:_

Trzynastka
Trzynastka

B

2019-11-23, 11:30
TRÓJKA

TRÓJKA

_:_

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2019-11-23, 13:00
GreenGO Team

GreenGo Team

_:_

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Fairy Tail

Fairy Tail

6

2

2

0

6

1

172

125

2
Super Team 47

Super Team 47

6

2

2

0

6

1

172

135

3
ZMORY

ZMORY

0

1

0

1

1

3

80

97

4
Euro 27

Euro 27

0

2

0

1

1

6

132

172

5
ZMORY

ZMORY+

0

1

0

1

0

3

48

75
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-12, 10:00
Super Team 47

Super Team 47

3:0

Euro 27
Euro 27

C

2018-10-12, 14:30
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2018-10-19, 16:00
ZMORY

ZMORY

1-3

Super Team 47
Super Team 47

C

2018-10-20, 10:00
Euro 27

Euro 27

1-3

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2019-10-26, 10:00
Fairy Tail

Fairy Tail

_-_

ZMORY
ZMORY

C

2019-10-26, 14:30
ZMORY

ZMORY+

_-_

Euro 27
Euro 27

C

2019-11-16, 16:00
Super Team 47

Super Team 47

_:_

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2019-11-17, 10:00
ZMORY

ZMORY

_:_

ZMORY+
ZMORY

C

2019-11-23, 10:00
ZMORY

ZMORY+

_:_

Super Team 47
Super Team 47

C

2019-11-23, 14:30
Euro 27

Euro 27

_:_

ZMORY
ZMORY

C
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Suns SP14

Suns SP14

6

2

2

0

6

0

150

84

2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

6

2

2

0

6

0

150

99

3
SIX Team

SIX Team

3

2

1

1

3

3

110

139

4
Koniczynki SP8

Koniczynki

2

2

1

1

3

5

152

176

5
STO 2

STO 2

1

2

0

1

2

6

165

176

6
Kojoty

Kojoty

0

2

0

2

0

6

97

150
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-12, 16:00
Kojoty

Kojoty

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

D

2018-10-13, 11:30
Suns SP14

Suns SP14

3:0

SIX Team
SIX Team

D

2018-10-13, 13:00
STO 2

STO 2

2:3

Koniczynki
Koniczynki SP8

D

2018-10-19, 10:00
STO 2

STO 2

0-3

SIX Team
SIX Team

D

2018-10-19, 11:30
Kojoty

Kojoty

0-3

Suns SP14
Suns SP14

D

2018-10-19, 13:00
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3-0

Koniczynki
Koniczynki SP8

D

2019-10-26, 16:00
STO 2

STO 2

_-_

Kojoty
Kojoty

D

2019-10-27, 11:30
SIX Team

SIX Team

_-_

Koniczynki
Koniczynki SP8

D

2019-10-27, 13:00
Suns SP14

Suns SP14

_-_

Rakiety II PSP
Rakiety 2

D

2019-11-16, 10:00
Kojoty

Kojoty

_:_

SIX Team
SIX Team

D

2019-11-16, 11:30
Rakiety 2

Rakiety II PSP

_:_

STO 2
STO 2

D

2019-11-16, 13:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

_:_

Suns SP14
Suns SP14

D

2019-11-23, 16:00
Suns SP14

Suns SP14

_:_

STO 2
STO 2

D

2019-11-24, 11:30
SIX Team

SIX Team

_:_

Rakiety II PSP
Rakiety 2

D

2019-11-24, 13:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

_:_

Kojoty
Kojoty

D
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

6

2

2

0

6

0

150

90

2
Polanki

Polanki

3

2

1

1

4

4

182

179

3
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3

2

1

1

3

3

130

142

4
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3

2

1

1

3

3

114

131

5

Dwa Żywioły

3

2

1

1

3

4

151

159

6
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0

2

0

2

1

6

151

177
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-13, 10:00
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:0

Dwa Żywioły

E

2018-10-13, 11:30
Polanki

Polanki

3:1

Lwy Gedanensis
Gedanensis

E

2018-10-13, 13:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

E

2018-10-19, 11:30
Polanki

Polanki

1-3

Dwa Żywioły

E

2018-10-19, 13:00
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

E

2018-10-19, 14:30
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-0

Lwy Gedanensis
Gedanensis

E

2019-10-27, 10:00

Dwa Żywioły

_-_

Lwy Gedanensis
Gedanensis

E

2019-10-27, 11:30
Muszkieterowie

Muszkieterowie

_-_

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

E

2019-10-27, 13:00
Polanki

Polanki

_-_

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

E

2019-11-16, 11:30
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

_:_

Dwa Żywioły

E

2019-11-16, 13:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

_:_

Polanki
Polanki

E

2019-11-16, 14:30
Gedanensis

Lwy Gedanensis

_:_

Muszkieterowie
Muszkieterowie

E

2019-11-24, 10:00

Dwa Żywioły

_:_

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

E

2019-11-24, 11:30
Gedanensis

Lwy Gedanensis

_:_

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

E

2019-11-24, 13:00
Muszkieterowie

Muszkieterowie

_:_

Polanki
Polanki

E
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Orły SP82

Orły SP82

5

2

2

0

6

2

181

131

2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

4

2

1

1

5

4

198

182

3
Huragan 61

Huragan 61

2

1

1

0

3

2

107

100

4
Rakiety

Rakiety I PSP

1

1

0

0

2

3

98

106

5
Draconis GASP

Draconis GASP

0

2

0

2

1

6

108

173
 
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-10-12, 16:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

2:3

Huragan 61
Huragan 61

F

2018-10-13, 10:00
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Draconis GASP
Draconis GASP

F

2018-10-19, 10:00
Draconis GASP

Draconis GASP

1-3

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

F

2018-10-19, 14:30
Rakiety

Rakiety I PSP

2-3

Orły SP82
Orły SP82

F

2019-10-26, 16:00
Huragan 61

Huragan 61

_-_

Draconis GASP
Draconis GASP

F

2019-10-27, 10:00
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

_-_

Rakiety I PSP
Rakiety

F

2019-11-16, 10:00
Rakiety

Rakiety I PSP

_:_

Huragan 61
Huragan 61

F

2019-11-16, 14:30
Orły SP82

Orły SP82

_:_

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

F

2019-11-23, 16:00
Draconis GASP

Draconis GASP

_:_

Rakiety I PSP
Rakiety

F

2019-11-24, 10:00
Huragan 61

Huragan 61

_:_

Orły SP82
Orły SP82

F

Grupy II fazy
Grupa G - 2019/2020Grupa H - 2019/2020Grupa I - 2019/2020Grupa J - 2019/2020Grupa K - 2019/2020Grupa L - 2019/2020
[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

Grupy III fazy
Grupa M - 2019/2020Grupa N - 2019/2020Grupa O - 2019/2020
[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

[table “” not found /]

  [table “” not found /]

Terminarz spotkań I fazy
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-10-12, 10:00

Boisko 1
Super Team 47

Super Team 47

3:0

Euro 27
Euro 27

C

2019-10-12, 10:00

Boisko 2
GreenGO Team

GreenGo Team

3:0

Rococo

B

2019-10-12, 11:30

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Przymorze 76ers
Przymorze 76ers

A

2019-10-12, 11:30

Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2019-10-12, 13:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

Vipers Team
Vipers Team

A

2019-10-12, 13:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

3:1

Trzynastka
Trzynastka

B

2019-10-12, 14:30

Boisko 1
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

A

2019-10-12, 14:30

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

ZMORY+
ZMORY

C

2019-10-12, 16:00

Boisko 1
Kojoty

Kojoty

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

D

2019-10-12, 16:00

Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

2:3

Huragan 61
Huragan 61

F

2019-10-13, 10:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Draconis GASP
Draconis GASP

F

2019-10-13, 10:00

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:0

Dwa Żywioły

E

2019-10-13, 11:30

Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

3:0

SIX Team
SIX Team

D

2019-10-13, 11:30

Boisko 2
Polanki

Polanki

3:1

Lwy Gedanensis
Gedanensis

E

2019-10-13, 13:00

Boisko 1
STO 2

STO 2

2:3

Koniczynki
Koniczynki SP8

D

2019-10-13, 13:00

Boisko 2
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

E
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-10-19, 10:00

Boisko 1
Draconis GASP

Draconis GASP

1-3

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

F

2019-10-19, 10:00

Boisko 2
STO 2

STO 2

0-3

SIX Team
SIX Team

D

2019-10-19, 11:30

Boisko 1
Polanki

Polanki

1-3

Dwa Żywioły

E

2019-10-19, 11:30

Boisko 2
Kojoty

Kojoty

0-3

Suns SP14
Suns SP14

D

2019-10-19, 13:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

E

2019-10-19, 13:00

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3-0

Koniczynki
Koniczynki SP8

D

2019-10-19, 14:30

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-0

Lwy Gedanensis
Gedanensis

E

2019-10-19, 14:30

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

2-3

Orły SP82
Orły SP82

F

2019-10-19, 16:00

Boisko 1
Trzynastka

Trzynastka

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2019-10-19, 16:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

1-3

Super Team 47
Super Team 47

C

2019-10-20, 10:00

Boisko 1
Euro 27

Euro 27

1-3

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2019-10-20, 10:00

Boisko 2
Chilli Squad

Chilli Squad

3-0

Przymorze 76ers
Przymorze 76ers

A

2019-10-20, 11:30

Boisko 1
Neptun Orunia

Neptun Orunia

0-3

Rococo

B

2019-10-20, 11:30

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

0-3

Dystrykt 12
Dystrykt 12

A

2019-10-20, 13:00

Boisko 1
Jastrzębie

Jastrzębie

0-3

GreenGo Team
GreenGO Team

B

2019-10-20, 13:00

Boisko 2
Wilki Północy

Wilki Północy

3-0

Vipers Team
Vipers Team

A
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-10-26, 10:00

Boisko 1
Fairy Tail

Fairy Tail

_-_

ZMORY
ZMORY

C

2019-10-26, 10:00

Boisko 2

Rococo

_-_

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2019-10-26, 11:30

Boisko 1
Przymorze 76ers

Przymorze 76ers

_-_

Vipers Team
Vipers Team

A

2019-10-26, 11:30

Boisko 2
GreenGO Team

GreenGo Team

_-_

Trzynastka
Trzynastka

B

2019-10-26, 13:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

_-_

Wilki Północy
Wilki Północy

A

2019-10-26, 13:00

Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

_-_

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2019-10-26, 14:30

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

_-_

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

A

2019-10-26, 14:30

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

_-_

Euro 27
Euro 27

C

2019-10-26, 16:00

Boisko 1
STO 2

STO 2

_-_

Kojoty
Kojoty

D

2019-10-26, 16:00

Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

_-_

Draconis GASP
Draconis GASP

F

2019-10-27, 10:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

_-_

Rakiety I PSP
Rakiety

F

2019-10-27, 10:00

Boisko 2

Dwa Żywioły

_-_

Lwy Gedanensis
Gedanensis

E

2019-10-27, 11:30

Boisko 1
SIX Team

SIX Team

_-_

Koniczynki
Koniczynki SP8

D

2019-10-27, 11:30

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

_-_

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

E

2019-10-27, 13:00

Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

_-_

Rakiety II PSP
Rakiety 2

D

2019-10-27, 13:00

Boisko 2
Polanki

Polanki

_-_

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

E
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-11-16, 10:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety I PSP

_:_

Huragan 61
Huragan 61

F

2019-11-16, 10:00

Boisko 2
Kojoty

Kojoty

_:_

SIX Team
SIX Team

D

2019-11-16, 11:30

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

_:_

Dwa Żywioły

E

2019-11-16, 11:30

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

_:_

STO 2
STO 2

D

2019-11-16, 13:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

_:_

Polanki
Polanki

E

2019-11-16, 13:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

_:_

Suns SP14
Suns SP14

D

2019-11-16, 14:30

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

_:_

Muszkieterowie
Muszkieterowie

E

2019-11-16, 14:30

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

_:_

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

F

2019-11-16, 16:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

_:_

GreenGo Team
GreenGO Team

B

2019-11-16, 16:00

Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

_:_

Fairy Tail
Fairy Tail

C

2019-11-17, 10:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY

_:_

ZMORY+
ZMORY

C

2019-11-17, 10:00

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

_:_

Przymorze 76ers
Przymorze 76ers

A

2019-11-17, 11:30

Boisko 1
Jastrzębie

Jastrzębie

_:_

Rococo

B

2019-11-17, 11:30

Boisko 2
Wilki Północy

Wilki Północy

_:_

Chilli Squad
Chilli Squad

A

2019-11-17, 13:00

Boisko 1
Trzynastka

Trzynastka

_:_

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B

2019-11-17, 13:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

_:_

Dystrykt 12
Dystrykt 12

A
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-11-23, 10:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY+

_:_

Super Team 47
Super Team 47

C

2019-11-23, 10:00

Boisko 2

Rococo

_:_

Trzynastka
Trzynastka

B

2019-11-23, 11:30

Boisko 1
Przymorze 76ers

Przymorze 76ers

_:_

Wilki Północy
Wilki Północy

A

2019-11-23, 11:30

Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

_:_

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2019-11-23, 13:00

Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

_:_

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

A

2019-11-23, 13:00

Boisko 2
GreenGO Team

GreenGo Team

_:_

Neptun Orunia
Neptun Orunia

B

2019-11-23, 14:30

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

_:_

Chilli Squad
Chilli Squad

A

2019-11-23, 14:30

Boisko 2
Euro 27

Euro 27

_:_

ZMORY
ZMORY

C

2019-11-23, 16:00

Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

_:_

STO 2
STO 2

D

2019-11-23, 16:00

Boisko 2
Draconis GASP

Draconis GASP

_:_

Rakiety I PSP
Rakiety

F

2019-11-24, 10:00

Boisko 1
Huragan 61

Huragan 61

_:_

Orły SP82
Orły SP82

F

2019-11-24, 10:00

Boisko 2

Dwa Żywioły

_:_

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

E

2019-11-24, 11:30

Boisko 1
SIX Team

SIX Team

_:_

Rakiety II PSP
Rakiety 2

D

2019-11-24, 11:30

Boisko 2
Gedanensis

Lwy Gedanensis

_:_

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

E

2019-11-24, 13:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

_:_

Kojoty
Kojoty

D

2019-11-24, 13:00

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

_:_

Polanki
Polanki

E

Terminarz spotkań II fazy
KOLEJKA 6KOLEJKA 7KOLEJKA 8KOLEJKA 9KOLEJKA 10
[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

Terminarz spotkań III fazy
KOLEJKA 11KOLEJKA 12KOLEJKA 13KOLEJKA 14KOLEJKA 15FINAŁ
[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

[table “” not found /]

Zgłoszone drużyny - sezon 2019/2020
LP
Logo
Nazwa
Szkoła
typ drużyny
1

Przymorze 76ers

Przymorze 76ers


Szkoła Podstawowa nr 76

mieszana
2

Draconis GASP

Draconis GASP


Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

mieszana
3


Rocococo


Szkoła Podstawowa nr 85

mieszana
4

Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

Szkoła Podstawowa nr 5


mieszana
5


SIX Team


Szkoła Podstawowa nr 6

mieszana
6

ZMORY

Zmory


Szkoła Podstawowa nr 2

mieszana
7

ZMORY

Zmory+


Szkoła Podstawowa nr 2

mieszana
8

Kojoty

Kojoty

Szkoła Podstawowa nr 85


mieszana
9

Rakiety

Rakiety II PSP

Pozytywna Szkoła Podstawowa

mieszana
10

Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

Szkoła Podstawowa nr 48


mieszana
11


Dwa Żywioły


Szkoła Podstawowa nr 1

mieszana
12

Rakiety

Rakiety I PSP

Pozytywna Szkoła Podstawowa

mieszana
13

Orły SP82

Orły SP82

Szkoła Podstawowa nr 82

mieszana
14

Chilli Squad

Chilli Squad

Szkoła Podstawowa nr 12

mieszana
15

Wilki Północy

Wilki Północy

Szkoła Podstawowa nr 45

mieszana
16

Koniczynki SP8

Koniczynki

Szkoła Podstawowa nr 8


mieszana
17

GreenGO Team

GreenGO Team

Szkoła Podstawowa nr 8


mieszana
18

Huragan 61

Huragan 61

Szkoła Podstawowa nr 61


mieszana
19

Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

Szkoła Podstawowa nr 38


mieszana
20

Jastrzębie

Jastrzębie

Szkoła Podstawowa nr 86


mieszana
21

Fairy Tail

Fairy Tail

Szkoła Podstawowa nr 80


mieszana
22

Polanki

Polanki

Społeczna Szkoła Podstawowa STO I

mieszana
23


Euro 27

Szkoła Podstawowa nr 27


mieszana
24

Suns SP14

Suns SP14

Szkoła Podstawowa nr 14


mieszana
25

Dystrykt 12

Dystrykt 12 I

Szkoła Podstawowa nr 12


mieszana
26

Vipers Team

Vipers Team

Szkoła Podstawowa nr 89


mieszana
27

Neptun Orunia

Neptun Orunia

Szkoła Podstawowa nr 19

mieszana
28

Super Team 47

Super Team 47

Szkoła Podstawowa nr 47


mieszana
29

STO 2

STO 2

Społeczna Szkoła Podstawowa STO II


męska
30

Muszkieterowie

Muszkieterowie

Szkoła Podstawowa nr 70

mieszana
31

Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

Szkoła Podstawowa nr 52

mieszana
32

Gedanensis

Lwy Gedanensis

Podstawowa Szkoła Gedanensis


mieszana
33

TRÓJKA
TRÓJKA
Szkoła Podstawowa nr 3
mieszana
34

Trzynastka
Trzynastka
Szkoła Podstawowa nr 92

mieszana