1. Czym jest ALSR?

ALSR - Amatorska Liga Siatkówki Rodziców, to inicjatywa oddolna rodziców uczniów jednej ze szkół podstawowych z Gdańska. To projekt mający na celu zintegrowaniu społeczności skupionych wokół szkół, budowaniu ducha sportowej rywalizacji i zasad fair play. To świetna okazja na wspólne spędzanie czasu rodziców grających w siatkówkę, a także ich rodzin dzielnie kibicujących na kolejnych krokach rywalizacji.
Od drugiej edycji organizatorem rozgrywek ligowych jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe.

2. Kto może zgłosić drużynę do ALSR?

Do rywalizacji drużynę może wystawić każda szkoła podstawowa, z terenu miasta Gdańska. Drużynę zgłasza kapitan drużyny z pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego TUTAJ

3. Czy jest podział na drużyny kobiece i męskie?

W ALSR nie ma podziału na drużyny kobiece i męskie. Zgłaszana drużyna może być wyłącznie kobieca, w pełni męska lub mieszana.

4. W jaki sposób można zgłosić drużynę?

Drużyna jest zgłaszana przez kapitana drużyny za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie http://tss.org.pl/siatkowka/. Wypełniony formularz należy poświadczyć przez dyrekcję szkoły. W ALSR mogą brać udział zawodnicy amatorzy, którzy są rodzicami bądź prawnymi opiekunami ucznia szkoły, którą drużyna reprezentuje. Skan dokumentu należy przesłać niezwłocznie do organizatora na adres siatkowka@tss.org.pl. Oryginał dostarczyć na spotkanie organizacyjne, o terminie którym organizator poinformuje zgłoszone drużyny mailem.

5. Kto jest organizatorem ALSR?

Organizatorem ALSR jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe. Rozgrywki zainicjowała grupa rodziców uczniów Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku, skupionych wokół inicjatywy Rodzice na Sali.

6. Czy są przewidziane jakieś nagrody na drużyn?

Najlepsze 3 drużyny ALSR otrzymają puchary i medale pamiątkowe, a reprezentowane przez nie szkoły otrzymają nagrody rzeczowe.

7. Czy są jakieś opłaty za uczestnictwo w ALSR?

Udział w rozgrywkach ALSR jest odpłatny. Opłatę w wysokości 700 zł od drużyny należy uiścić przelewem bankowym najpóźniej do dnia rozpoczęcia rozgrywek. Opłatę należy uiścić za pośrednictwem linku do elektronicznych płatności TPAY, przesłanego przez organizatora. Płatność musi być uiszczona nie później niż na dzień przed rozpoczęciem rozgrywek. Inne formy opłaty za uczestnictwo drużyny w rozgrywkach należy ustalać z organizatorem.

8. W jakich dniach i godzinach będą odbywały się mecze?

Terminarz spotkań w sezonie 2019/2020 zakłada 16 weekendów gry. Dokładny kalendarz spotkań jest będzie dostępny po jego ustaleniu. Godziny i miejsca rozgrywana meczy pomiędzy konkretnymi drużynami zostaną udostępnione po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

9. Gdzie będą odbywały się mecze?

Spotkania będą rozegrane na sali gimnastycznej Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku, przy ul. Azaliowej 18.

10. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Prześlij je do nas. 

Jeżeli są jakieś pytania których nie rozwiewa Regulamin ani nie znalazłeś ich w FAQ, skontaktuj się z nami. Wszelkie pytania najlepiej zadać drogą mailową na adres: siatkowka@tss.org.pl