Pogoda za oknem coraz lepsza, słońce coraz częściej daje o sobie znać, a piasek na plaży zachęca nie tylko do spacerów ale także aktywności fizycznej. Dla tych jednak, którzy nie mogą się rozstać z siatkówką na hali a jednocześnie kochają pomagać innym mamy zaproszenie na Charytatywny Turniej Serwuj dla Hospicjum. 9 czerwca 2019 roku, na Miejskiej Hali Sportowej, przy ul. Kołobrzeskiej 61, będzie miał miejsce turniej siatkówki na rzecz podopiecznych Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Turniej zaplanowana dla 8 drużyn z maksymalnie 12ma zawodnikami każda,  wpisowe wynosi 1000 zł od drużyny. Zostanie ono w całości przekazane na podopiecznych fundacji. Szczegóły jak zawsze znajdziecie w regulaminie [do pobrania poniżej] Zgłoszenia należy dokonać do dnia 31 maja 2019 roku. Organizatorami turnieju jest Fundacja Hospicjum Pomorze dla Dzieci oraz Trefl Gdańsk.

Na uczestników turnieju a także widzów czekają konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje. Zwycięzcy turnieju rozegrają towarzyskie spotkanie  z drużyną zawodników Trefla Gdańsk, z Wojtkiem Grzybem w składzie.

Mimo iż nie jesteśmy organizatorami tego turnieju, serdecznie na niego zapraszamy. To nie tylko możliwość do wspólnego spędzenia czasu na boisku oraz świetnej zabawy ale - co ważniejsze - realnej pomocy tym którzy naprawdę jej potrzebują. 

Posted in tss.