Grupa A - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Fairy Tail

Fairy Tail

19

7

7

0

21

6

638

498

2
Polanki

Polanki

17

7

6

1

19

6

572

472

3
Rakiety 2

Rakiety II PSP

11

7

4

3

13

11

522

505

4
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

10

7

4

3

12

13

557

525

5
Trzynastka

Trzynastka

9

7

2

5

14

17

620

671

6
Huragan 61

Huragan 61

8

7

2

5

10

16

524

590

7
ZMORY

ZMORY+

6

7

2

5

7

16

481

534

8
Wilki Północy

Wilki Północy

4

7

1

6

7

18

462

581

Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-02, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-02, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:2

Wilki Północy
Wilki Północy

E

2019-03-03, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

1:3

Huragan 61
Huragan 61

E

2019-03-09, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Huragan 61
Huragan 61

E

2019-03-09, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:1

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

E

2019-03-10, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

2:3

Wilki Północy
Wilki Północy

E

2019-03-23, 10:00
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Wilki Północy
Wilki Północy

E

2019-03-23, 12:00
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

1:3

Huragan 61
Huragan 61

E

2019-03-24, 10:00
Vipers Team

Vipers Team

0:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

E
Grupa B - 2017/2018
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-05, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

1:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

F

2019-01-05, 10:00

Boisko 2
GreenGO Team

Green Go Team

3:1

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-05, 12:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:1

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-01-05, 12:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-05, 14:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0:3

STO 2
STO 2

E

2019-01-05, 14:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

2:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H

2019-01-05, 16:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

1:3

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-01-05, 16:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

0:3

Polanki
Polanki

H

2019-01-06, 10:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:0

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-01-06, 10:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3:2

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-01-06, 12:00

Boisko 1
ZMORY

ZMORY

3:0

Kojoty
Kojoty

F

2019-01-06, 12:00

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-01-06, 14:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

1:3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-01-06, 14:00

Boisko 2
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Neptun Orunia
Neptun Orunia

F

Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-02, 10:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-02, 12:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-03, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:0

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-09, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-09, 12:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-10, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:2

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-23, 10:00
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-23, 12:00
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-24, 10:00
Jastrzębie

Jastrzębie

3:1

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J
Grupa C - 2017/2018
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-12, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

0:3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

F

2019-01-12, 10:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

3:0

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-01-12, 12:00

Boisko 1
GreenGO Team

Green Go Team

0:3

STO 2
STO 2

E

2019-01-12, 12:00

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-01-12, 14:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:2

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-12, 14:00

Boisko 2
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Kojoty
Kojoty

F

2019-01-12, 16:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:1

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-01-12, 16:00

Boisko 2
Rakiety 2

Rakiety II PSP

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H

2019-01-13, 10:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

2:3

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-01-13, 10:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-13, 12:00

Boisko 1
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-01-13, 12:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

0:3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

F

2019-01-13, 14:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

3:2

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-01-13, 14:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Polanki
Polanki

A

Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-02, 10:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-02, 10:00

Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-02, 12:00

Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2019-03-02, 12:00

Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:2

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2019-03-02, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Polanki
Polanki

P1

2019-03-02, 14:00

Boisko 2
GreenGO Team

GreenGo Team

3:1

Chilli Squad
Chilli Squad

P6

2019-03-02, 16:00

Boisko 1
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:1

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

P2

2019-03-02, 16:00

Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:1

Orły SP82
Orły SP82

P3

2019-03-03, 10:00

Boisko 1
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-03, 10:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

3:0

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-03, 12:00

Boisko 1
STO 2

STO 2

3:0

Fairy Tail
Fairy Tail

P7

2019-03-03, 12:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3:0

Super Team 47
Super Team 47

P8

2019-03-03, 14:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety I PSP

3:1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

P5

2019-03-03, 14:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:0

Kojoty
Kojoty

P4
Grupa D - 2017/2018
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-01-26, 10:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:1

Kojoty
Kojoty

F

2019-01-26, 10:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2019-01-26, 12:00

Boisko 1
Rakiety 2

Rakiety II PSP

0:3

Polanki
Polanki

H

2019-01-26, 12:00

Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Huragan 61
Huragan 61

H

2019-01-26, 14:00

Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0:3

Rakiety I PSP
Rakiety

E

2019-01-26, 14:00

Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3:2

STO 2
STO 2

E

2019-01-26, 16:00

Boisko 1
Gedanensis

Lwy Gedanensis

2:3

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2019-01-26, 16:00

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

3:0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

G

2019-01-27, 10:00

Boisko 1
GreenGO Team

GreenGo Team

3:0

Super Team 47
Super Team 47

E

2019-01-27, 10:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY+

3:1

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2019-01-27, 12:00

Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3:0

Vipers Team
Vipers Team

G

2019-01-27, 12:00

Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3:2

Neptun Orunia
Neptun Orunia

F

2019-01-27, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

F

2019-01-27, 14:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3:0

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

H

Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-09, 10:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2019-03-09, 10:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-09, 12:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:1

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-09, 12:00

Boisko 2
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-09, 14:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Neptun Orunia
Neptun Orunia

P9

2019-03-09, 14:00

Boisko 2
Polanki

Polanki

3:2

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

P13

2019-03-09, 16:00

Boisko 1
Rakiety

Rakiety I PSP

2:3

GreenGo Team
GreenGO Team

P11

2019-03-09, 16:00

Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

0:3

Chilli Squad
Chilli Squad

P15

2019-03-10, 10:00

Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

2:3

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2019-03-10, 10:00

Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

3:2

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-10, 12:00

Boisko 1
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3:2

Suns SP14
Suns SP14

P10

2019-03-10, 12:00

Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

1:3

Super Team 47
Super Team 47

P16

2019-03-10, 14:00

Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3:1

Kojoty
Kojoty

P14

2019-03-10, 14:00

Boisko 2
STO 2

STO 2

2:3

ZMORY
ZMORY

P12
Grupa E - 2017/2018
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-23, 10:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

1:3

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2019-03-23, 10:00

Boisko 2
Koniczynki SP8

Koniczynki

0:3

ZMORY+
ZMORY

J

2019-03-23, 12:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2019-03-23, 12:00

Boisko 2
Gedanensis

Lwy Gedanensis

0:3

Trzynastka
Trzynastka

J

2019-03-23, 14:00

Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

1:3

Suns SP14
Suns SP14

P19

2019-03-23, 16:00

Boisko 1
GreenGO Team

GreenGo Team

3:2

ZMORY
ZMORY

P18

2019-03-23, 16:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

3:2

STO 2
STO 2

P20

2019-03-24, 10:00

Boisko 1
Jastrzębie

Jastrzębie

3:1

Rakiety II PSP
Rakiety 2

J

2019-03-24, 10:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

0:3

Ducky Fellows 48
Ducky Fellows

I

2019-03-24, 12:00

Boisko 1
Polanki

Polanki

2:3

Orły SP82
Orły SP82

P21

2019-03-24, 12:00

Boisko 2
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:1

Kojoty
Kojoty

P23

2019-03-24, 14:00

Boisko 1
Chilli Squad

Chilli Squad

3:0

Super Team 47
Super Team 47

P22

2019-03-24, 14:00

Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

0:3

Fairy Tail
Fairy Tail

P24

2019-03-24, 16:00

Boisko 1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

3:0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

P17

Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-31, 14:00

Politechnika Gdańska

35:17

Baltic Squad

Kobiety

2019-03-31, 15:00

Sokół Oldboys Gdańsk

28:25

PGVeterans

Mężczyźni

2019-03-31, 16:00

Amatorska Gdańsk

13:13


karne 4:2

Uniwersytet Gdański

Kobiety

2019-03-31, 17:00

BST

17:13

Pomorskie Dziki

Mężczyźni
Grupa F - 2017/2018
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-03-30, 10:00

Boisko 1
TRÓJKA

TRÓJKA

3:2

Koniczynki
Koniczynki SP8

M27

2019-03-30, 10:00

Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

3:2

Lwy Gedanensis
Gedanensis

M25

2019-03-30, 12:00

Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3:2

ZMORY+
ZMORY

M23

2019-03-30, 12:00

Boisko 2
Wilki Północy

Wilki Północy

3:0

Trzynastka
Trzynastka

M21

2019-03-30, 14:00

Boisko 1
Huragan 61

Huragan 61

0:3

Rakiety II PSP
Rakiety 2

M19

2019-03-30, 14:00

Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows 48

3:0

Jastrzębie
Jastrzębie

M17

2019-03-31, 10:00

Boisko 1
Kojoty

Kojoty

3:1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

M15

2019-03-31, 10:00

Boisko 2
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3:1

Fairy Tail
Fairy Tail

M13

2019-03-31, 12:00

Boisko 1
Polanki

Polanki

2:3

Super Team 47
Super Team 47

M11

2019-03-31, 12:00

Boisko 2
Orły SP82

Orły SP82

1:3

Chilli Squad
Chilli Squad

M9

Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-04-07, 14:00

Uniwersytet Gdański

35:9

Baltic Squad

Kobiety

2019-04-07, 15:00

Sokół Oldboys Gdańsk

21:20

Pomorskie Dziki

Mężczyźni

2019-04-07, 16:00

Politechnika Gdańska

22:25

Amatorska Gdańsk

Kobiety

2019-04-07, 17:00

BST

21:22

PGVeterans

Mężczyźni
Grupa G - 2017/2018
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-04-06, 10:00

Boisko 1
Neptun Orunia

Neptun Orunia

_:_

STO 2
STO 2

M7

2019-04-06, 10:00

Boisko 2
Rakiety

Rakiety I PSP

_:_

Suns SP14
Suns SP14

M5

2019-04-06, 13:00

Boisko centralne
ZMORY

ZMORY

_:_

Muszkieterowie
Muszkieterowie

M3

2019-04-06, 15:00

Boisko centralne
GreenGo Team

GreenGo Team

_:_

Dystrykt 12
Dystrykt 12

M1

Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-05-19, 14:00

Uniwersytet Gdański

17:14

Politechnika Gdańska

Kobiety

2019-05-19, 15:00

Sokół Oldboys Gdańsk

24:20

BST

Mężczyźni

2019-05-19, 16:00

Baltic Squad

0:10

Amatorska Gdańsk

Kobiety

2019-05-19, 17:00

Pomorskie Dziki

18:16

PGVeterans

Mężczyźni
Grupa H - 2017/2018
[table “” not found /]


Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-06-02, 14:00

Amatorska Gdańsk

14:22

Uniwersytet Gdański

Kobiety

2019-06-02, 15:00

Pomorskie Dziki

27:32

BST

Mężczyźni

2019-06-02, 16:00

Baltic Squad

13:38

Politechnika Gdańska

Kobiety

2019-06-02, 17:00

PGVeterans

27:21

Sokół Oldboys Gdańsk

Mężczyźni
Grupa I - 2017/2018
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-06-09, 14:00

Baltic Squad

15:28

Amatorska Gdańsk

Kobiety

2019-06-09, 15:00

BST

26:20

Sokół Oldboys Gdańsk

Mężczyźni

2019-06-09, 16:00

Pomorskie Dziki

26:25

PGVeterans

Mężczyźni

2019-06-13, 17:30

Politechnka Gdańska

22:21

Uniwersytet Gdański

Kobiety

grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
Putsynna Burza
J. Jastrzębski
M. Gorlikowski
2
Zmieszani
E. Woźny
J. Wałdoch
M. Grzenia
3
Niewiadomokto I
A. Wyrzykowski
D. Breszka
4
Mosquitos
E. Kurys
K. Komarzewski
5
Drink Team
B. Gneba
M. Żuchowski
P. Skierkowski
6
Czyżyk Squad
M. Czyżykowski
A. Czyżykowska
P. Wawryniuk
7
Rakiety Light
R. Bartelik
M. Kocbuch
K. Warecka
8
RD Team
J. Kolczyński
G. Giżewski
K. Cicherski
9
Baby Jagi
K. Romanowska
K. Lorkowska-Wojcieszek
10
Niewiadomokto II
Sz. Arciemiuk
M. Arciemiuk
K. Wyrzykowski
11
El Equipo de Andres
A. Masiak
J. Sinicki
J. Khokhlova
12
Chłopaki od Aśki
R. Tomaszewski
T. Kamola
Grupa J - 2017/2018
Data, godzina
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2019-06-16, 14:00

Amatorska Gdańsk

_:_

Politechnika Gdańska

Kobiety

2019-06-16, 15:00

Pomorskie Dziki

_:_

Sokół Oldboys Gdańsk

Mężczyźni

2019-06-16, 16:00

Baltic Squad

_:_

Uniwersytet Gdański

Kobiety

2019-06-16, 17:00

PGVeterans

_:_

BST

Mężczyźni

Miejsce
Nazwa
1
Mosquitos
2
Chłopaki od Aśki
3
Niewiadomokto I
4
Rakiety Light
5
Zmieszani
6
El Equipo de Andres
7
Drink Team
8
Baby Jagi
9
Putsynna Burza
10
Niewiadomokto II
11
RD Team
12
Czyżyk Squad
Play-off - 2017/2018
Miejsce
Nazwa
  
1
El Equipo de Andres
El Equipo de Andres
2
Kondiki
Kondiki
3
Kapiszony
Kapiszony
4
Rakiety Light
Rakiety Light
5
Kenijscy Hokeiści
Kenijscy Hokeiści
6
Zmieszani
Zmieszani
7
Korsarze
Korsarze
8
Chill - OUT
Chill - OUT
9
RoGru Team
RoGru Team

grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
Zmieszani
E. Woźny
J. Wałdoch
M. Grzenia
2
Korsarze
M. Kępowicz
D. Grabowski
Sz. Macewicz
3
Kondiki
P. Kondracki
K. Kondracka
T. Kamola
4
RoGru Team
R. Grużewski
G. Grużewski
5
Kapiszony
K. Romanowska
J. Sinicki
Z. Stach
6
Kenijscy Hokeiści
K. Wyrzykowski
A. Wyrzykowski
7
Rakiety Light
M. Kocbuch
P. Berlińska
E. Kurys
8
Chill - OUT
D. Starosta
M. Kowalewski
P. Jancewicz
9
El Equipo de Andres
A. Masiak
B. Klimkowska
Zgłoszone drużyny
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Dystrykt 12

Dystrykt 12

14

5

5

0

15

2

410

332

2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

12

5

4

1

12

6

423

374

3
ZMORY

ZMORY

9

5

3

2

11

8

394

392

4
Neptun Orunia

Neptun Orunia

5

5

1

4

8

12

427

452

5
Chilli Squad

Chilli Squad

3

5

1

4

4

13

354

402

6
Kojoty

Kojoty

2

5

1

4

5

14

383

439
Klasyfikacja końcowa sezonu 2017/2018
grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
Zmieszani
E. Woźny
M. Grzenia
J. Wałdoch
2
677 team
J. Kuranowski
Ja. Kuranowski
K. Bona
3
RoGru Team
R. Grużewski
G. Grużewski
4
Piranie+
P. Skierkowski
R. Kasprów
P. Bugowski
5
Chill-Out
D. Starosta
M. Wiśniewski
P. Berlińska
6
M&P
M. Rożek
P. Kurowski
7
Last Minute
M. Kowalski
B. Wieloszewski
8
Najlepsi
J. Jastrzębski
J. Manutrewicz