Ruszamy z rekrutacją do drugiego sezony rozgrywek Pomorskiej Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej. Czas wyciągnąć stroje z szafy, otrzeć z kurzu buty i napompować piłki. Czas ruszyć na treningi ... bo będzie się działo!

W kolejnym sezonie rozgrywek przygotowaliśmy miejsca dla 6 drużyn męskich i 6 drużyn kobiecych. Na stronie znajdziecie już uaktualniony regulamin ligi na sezon 2019/2020. Znajdziecie również formularz zgłoszeniowy, który bardzo prosimy o wypełnienie w wersji elektronicznej. Odpłatność za drużynę w tym sezonie to 1700 zł. W indywidualnych wypadkach będziemy rozważać możliwość rozłożenia płatności na raty. Przypominamy jednocześnie, że istnieje możliwość wystawienia faktury za udział w rozgrywkach. Wystarczy, że dasz nam o tym znać przesyłając formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia możecie przysyłać do dnia 10 listopada 2019. Start rozgrywek został zaplanowany na 17 listopada 2019

Podobnie jak w roku ubiegłym, wszystkie spotkania w ramach rozgrywek będą się odbywać na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 92, przy ul. Startowej 9 w Gdańsku.

Na najbliższy sezon zaplanowaliśmy dla Was rozegranie 12 kolejek. I fazie zasadniczej 5 - spotkania każdy z każdym; II fazie zasadniczej - rudna rewanżowa ponownie 5 kolejek, play-off - 2 kolejki, a w przypadku remisu zwycięstw o wygranej decyduje różnica bramek zdobytych i straconych, lub w ostatecznym rozrachunku rzuty karne.

Organizatorem Pomorskiej Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe.

Posted in palpr.