Ruszamy z rekrutacją na IV sezon rozgrywek ALSR!

Powrót do szkoły to jednocześnie czas ostatnich przygotowań do kolejnego sezonu rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców. Śpieszymy więc poinformować, że rozpoczynamy rekrutacje na IV sezonu zmagań halowych, rok szkolny 2018/2019!!!!

Co prawda trwa ciąż sezon plażowy a ostatni turniej ALSR Volleyball Beach Cup 2018 wciąż przed nami, jednak wiele osób czeka na treningi, mecze, emocje i pot 🙂 Na tę fantastyczną dawkę dobrej sportowej emocji.

Dla nas intensywna praca nad ligą trwa już od kilku miesięcy, tak by nowy sezon był jeszcze ciekawszy. Z nowymi partnerami wchodzimy w nowy sezon a wszystko po to by to co jest naszym wspólnym udziałem było jeszcze lepsze i jeszcze fajniejsze.

Kilka szczegółów organizacyjnych:

  • Do rozgrywek w tym roku wchodzą 32 drużyny
  • Drużyny przyjmujemy systemem kto pierwszy, ten lepszy – czekamy na formularz zgłoszeniowy z nazwiskami zawodników, potwierdzony przez szkołę szczegóły TU
  • Każda szkoła może wystawić maksymalnie dwie drużyny (pamiętajcie, że sezon długi i intensywny, więc warto mieć rezerwy)
  • Każda drużyna będzie grała 15 spotkań w czasie od października do kwietnia – harmonogram spotkań TUTAJ
  • Udział w lidze wiąże się z opłatą 700zł od drużyny na cały sezon. Liga to coraz bardziej profesjonalna impreza i jej organizacja pochłania sporo kosztów , pracy i czasu.

Płatność przelewem na konto podane w szczegółach rekrutacji.

  • Obsada sędziowska na każdym meczu tradycyjnie już zapewniona
  • Nagrody – tu tradycyjnie walczymy o budżet sportowy dla szkoły naszych dzieci. Dodatkowo możemy liczyć na dyplomy, medale i puchary dla chwały drużyny.
  • Ze względu na zmiany organizacyjne w sieci szkół związane z reformą oświaty, w obecnym sezonie w dalszym ciągu grę w drużynie umożliwiamy osobom, które były w składzie drużyny w poprzednich sezonach, a które obecnie ze względu na brak dziecka w danej szkole nie mogłyby się w niej znaleźć. Szczegóły w regulaminie.

Tradycyjnie zachęcamy wszystkich – nowych w lidze i weteranów – do przeczytania regulaminu i zaplanowania swoich aktywności wraz z harmonogramem rozgrywek ALSR 🙂 W tym sezonie podtrzymujemy brak możliwości przekładania spotkań.

Spotkanie kapitanów  2 października 2018 roku, w Pozytywnej Szkole Podstawowej o godz. 18:30.

Koniecznie podzielcie się tymi nowinkami ze znajomymi z innych szkół, niech też mają ochotę dołączyć do tak świetnej zabawy.

Posted in alsr, tss.