Gdy po raz pierwszy rozmawialiśmy z Grzegorzem na temat współpracy Pro Fizjo, w ramach rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców, nie przypuszczaliśmy, że wymienione przez nas wspólne pomysły na tę współpracę zaowocują stworzeniem oferty jakiej jeszcze u nas nie było.

Zaczynając już od pierwszej kolejki naszych rozgrywek ekipa Pro Fizjo będzie obecna w trakcie poszczególnych kolejek ligowych. 13 października będziemy mogli spotkać wszystkich sympatycznych ludzi tworzących fantastyczny kolektyw, w skład którego wchodzą:

  • Grzegorz Brzóstewicz - Fizjoterapeuta - Grzegorz w swojej pracy skupia się na przyczynie powstania problemu, nie zaś na samym objawie który najczęściej nam dokucza.
  • Maja Dembińska - Trener personalny - Maja uczy swoich pacjentów poprawnego ruchu. Zajmuje się korektą postawy, profilaktyką oraz usuwaniem przyczyn powstawania kontuzji. Nie spodziewajcie się jednak niańczenia oraz rozpisywania treningów pod rozbudowę mięśniową 🙂
  • Joanna Sosnowska - Dietetyk - Asia, za cel postawiła sobie zmianę sposobu myślenia na temat odżywiania. Pomaga budować zdrową dietę - nie daje gotowców - a poprzez to wpływa na realne obniżeni masy ciała. Poprzez zdrowe odżywianie pomaga też osobom zmagającym się z różnymi jednostkami chorobowymi.
  • Ziemowit Kabuła - Fizjoterapeuta - Ziemowit nie kryje się z tym, że w swojej pracy wykorzystuje różnorodne narzędzia. Pozostaje się nam wyłącznie domyślać czy to młotek czy też gwoździe 😉 Prawdą jest jednak, że pomaga swoim pacjentom jak mało kto.

Cała ekipa Pro Fizjo będzie obecna w różnym składzie przez większość naszych kolejek ligowych. W tym czasie będzie służyła pomocą nie tylko doraźną ale także jeżeli będzie potrzeba to zapewni szybki czas na konsultację w gabinecie czy też poświęci czas na chwilę rozmowy o wszystkim co jest w ich zakresie działania.

Wraz z Pro Fizjo będziemy wspólne organizować różnorodne warsztaty, w trakcie których nie tylko poznamy teoretyczne zagadnienia ale będzie możliwość nabycia wiedzy praktycznej. O warsztatach będziemy Was na bieżąco informować. Każde warsztaty będą bezpłatne.

Dla naszych ligowych graczy i sympatyków Pro Fizjo przygotuje też ciekawą ofertę cenową nie tylko a swoje usługi ale także na sprzęt służąc np do automasażu.

Dzięki Pro Fizjo, że jesteście z nami. Widzimy się już niebawem!

 

Posted in alsr.