Wtorkowe rozgrywki 1 Ligi Męskiej za nami.

Thunder Team w drugiej kolejce podejmował drużynę Sandały i Skarpety. W zasadzie to nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, gdyż drużyna występująca w roli gościa miała właśnie rozegrać pierwsze swoje spotkanie w ramach ligi.
Bez wątpienia zawodnicy obu drużyn wyszli zmotywowani do walki. Nie wystarczyło jednak tej motywacji na zbyt wiele. Wraz z postępem czasu i setów sił młodemu jeszcze zespołowi Sandałów i Skarpet zaczęło brakować. Po trzecim secie zabrzmiał gwizdek końcowy.
Thunder Team vs. Sandały i Skarpety 3:0 (25:23; 25:20; 25:10)
🏅MVP spotkania Mateusz Truszczyński

Drugie zaplanowane na ten dzień spotkanie miało stać na wysokim poziomie. Zdecydowanie silny na zagrywce zespół Medalików podejmować miła drużynę CTO Volley. Do spotkania jednak nie doszło, gdyż drużyna gospodarzy nie pojawiła się na sali. Na osłodę - wszak o walkę na parkiecie a nie o łatwe punkty chodziło - gracze z CTO zainkasowali swoim koncie punkty i wygraną walkowerem.
Medaliki vs. CTO Volley 0:3 (0:25; 0:25; 0:25)

Ostatnie spotkanie tego dnia należało do Dzików Wejherowo oraz drużyny InterMarine Team. Młodość przeciwko doświadczeniu. Pierwszego seta wygrała młodość ... i to zdecydowanie. Gracze z Wejherowa nie dali się nawet rozpędzić przeciwnikom i oddali im tylko 14 punktów. Drugi set jak by w lustrzanym odbiciu. Tym razem w natarciu zespół Interu rozgromił Dziki do 15tu. Po dwóch partiach jak by oba zespoły zrozumiały, że łatwo nie będzie i zawzięcie toczyły bój o zwycięstwo aż do stanu 26:24 na korzyść Inter Marine. W czwartym secie doświadczenie wzięło górę i mimo chwilowych trudności gracze drużyny gości zakończyli spotkanie wygrywając przewagą 3 pkt.
Dziki Wejherowo vs. Inter Marine 1:3 (25:14; 15:25; 24:26; 22:25)
🏅MVP spotkania Fryderyk Górski

Już za kilka dni trzecia kolejka rozgrywek. Serdecznie zapraszamy do kibicowania nie tylko przed ekranami monitorów.

Posted in palps.