Zaledwie tydzień dzielił pierwszy i drugi turniej plażowy w ramach ALSR Volleyball Beach Cup 2018. Jeszcze nie opadły emocje po pierwszych zmaganiach a już należało myśleć o wysłaniu zgłoszenia na kolejny. Organizatorzy bardzo mocno trzymali kciuki za dobrą pogodę i robili to chyba nawet trochę za mocno :). Dość powiedzieć, że drugi z turniejów faktycznie odbył się pod patronatem Suns SP14.

Dzień 7 lipca, już od samego rana zapowiadał się na bardzo pogodny. Wszystkie prognozy wskazywały, że zawodnicy wyleją siódme poty i walczyć będą na piasku nie tylko z przeciwną drużyną, ale również z własnymi siłami, piekącym słońcem … a także z gorącym [naprawdę gorącym] piaskiem. Śmiało można powiedzieć, że hitem tego dnia były skarpetki, bo piasek podgrzany słońcem i atmosferą na boiskach, palił niemiłosiernie w stopy. Jeżeli do tego dodamy jeszcze prezentację aut naszego sponsora, firmy Benepol, to naprawdę niech żałują Ci którzy tego dnia postanowili zostać w domu. 

Uczestnicy turnieju mogli zapoznać się z świetnym Multivanem Californią, najnowszym modelem Amaroka a także z naszym ligowym Transporterem Kombi. Wszystkie modele prezentowane były przez pracowników firmy Benepol, więc każdy mógł zapoznać się z najdrobniejszymi szczegółami i osiągami poszczególnych samochodów. Tak jak się spodziewaliśmy, największą popularnością wśród dorosłych uczestników cieszyła się California. Zaś dzieci, najchętniej wybierały nasze oklejone auto 🙂 Tego też dnia materiał o naszych plażowych zmaganiach i ofercie firmy Benepol przygotowała Północna.TV. Możecie się z nim zapoznać poniżej.

Do zmagań plażowych ruszyło tradycyjnie 12 drużyn turniejowych. Z czego tylko jedynie Kondiki wyszły w składzie nie zmienionym. Pojawili się nowi gracze oraz zupełnie nowe składy. Emocji naprawdę było sporo. Mieliśmy kilka ciekawych pojedynków, podobnie jak w pierwszym turnieju sporo tiebreak’ów, a w spotkaniu finałowym oglądaliśmy Gang Krystyny oraz Golden Wings 61.

Miejsca pod wiatą, z chłodną wodą, arbuzem oraz brzoskwiniami i bananami cieszyły się dużą popularnością 😉 Resztę zobaczycie na zdjęciach.

14 lipca kolejny, trzeci już turniej z całej naszej serii plażowych zmagań. Serdecznie zapraszamy.

Posted in plazowka.