Tabele turniejowe COPAYA Volleyball Beach Cup 2019

Turniej 1 - 30.06.2019
GrupyKlasyfikacja końcowa
grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
Sikora i Andrew
B. Klimkowska
A. Masiak
2
Baha za plecy
B. Bogdanowicz
P. Lewandowski
3
Magda i Paweł
M. Obszańska
P. Hajdysz
4
Stówka
K. Romanowska
R. Januszewski
5
Pustynna Burza
P. Berlińska
J. Jastrzębski
6
COPAYA Team
D. Kwiatkowska
D. Zdzuj
7
Jakimska/Wysocki
A. Jakimska
F. Wysocki
8
A&A
J. Jaśko
K. Kowalczyk
9
MIX Suns Team
E. Widzicka
M. Gorlikowski
10
Znajomki
D. Szyjkowska
R. Konieczny
11
Pepsuki
K. Lorek
M. Iwanowicz
12
Kondiki Plus
K. Kondracka
P. Kondracki
A. Kuśmider
Miejsce
Nazwa
1
Jakimska/Wysocki
2
Magda i Paweł
3
Znajomki
4
Pustynna Burza
5
Pepsuki
6
Sikora i Andrew
7
Stówka
8
MIX Suns Team
9
Baha za plecy
10
Kondiki Plus
11
COPAYA Team
12
A&A

Turniej 2 - 07.07.2019
GrupyKlasyfikacja końcowa
grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
Pustynna Burza
P. Berlińska
J. Jastrzębski
1
Anna i Paweł
A. Szufladowicz
P. Hajdysz
1
Kasia i Marcin
K. Romanowska
M. Kozubek
1
Iza i Wojtek
I. Narwojsz
W. Lewiński
2
Sikora i Andrew
B. Klimkowska
A. Masiak
2
Companeros
K. Kopka
M. Gajewski
2
KiEr Team
K. Bracichowicz
E. Kurys
2
Top Squad
B. Gneba
M. Bartosiak
Miejsce
Nazwa
1
Anna i Paweł
2
Sikora i Andrew
3
Iza i Wojtek
4
KiEr Team
5
Companeros
6
Pustynna Burza
7
Top Squad
8
Kasia i Marcin

Turniej 3 - 21.06.2019
GrupyKlasyfikacja końcowa
grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
For Fun
N. Groth
F. Ziółkowski
2
COPAYA Team by Decathlon
M. Racławska
R. Liszewski
3
ZIS Team
M. Rekowska
G. Plichta
4
Pustynna Burza
P. Berlińska
J. Jastrzębski
5
Ania i Paweł
A. Szufladowicz
P. Hajdysz
6
Sikora i Andrew
B. Klimkowska
A. Masiak
7
Iza i Wojtek
I. Narwojsz
W. Lewiński
8
KiEr Team
K. Bracichowicz
E. Kurys
9
Kasia i Tobiasz
K. Mirocha
T. Dyduch
Miejsce
Nazwa
1
Sikora i Andrew
2
Iza i Wojtek
3
For Fun
4
Ania i Paweł
5
KiEr Team
6
ZIS Team
7
Pustynna Burza
8
COPAYA Team by Decathlon
9
Kasia i Tobiasz

Turniej 4 - 11.08.2019
GrupyKlasyfikacja końcowa
grupa
Nazwa drużyny
Zawodnik 1
Zawodnik 2
Zawodnik 3
1
Ewe i Paweł
E. Niecikowska
P. Kowal
2
Asy Karo
K. Romanowsa
R. Tomaszewski
3
Iza i Wojtek
I. Narwojsz
W. Lewiński
4
Sikora i Andrew
M. Milecka
A. Masiak
5
Roma i Kuba
R. Wasilewska
J. Jastrzębski
6
Hakuna Matata
B. Gneba
D. Reis
7
KiEr Team
K. Bracichowicz
E. Kurys
8
Maga i Paweł
M. Obszańska
P. Hajdysz
9
Killer Squad: Tyranozaury
K. Wontor
M. Bartosiak
Miejsce
Nazwa
1
Magda i Paweł
2
Sikora i Andrew
3
Iza i Wojtek
4
Killer Squad: Tyranozaury
5
Roma i Kuba
6
Ewe i Paweł
7
KiEr Team
8
Hakuna Matata
9
Asy Karo

Turniej 5 - 18.08.2019
GrupyKlasyfikacja końcowa
[table “” not found /]

[table “” not found /]

Klasyfikacja generalna COPAYA VBC 2019
Miejsce
Zawodnik
Punktacja
1
P. Hajdysz
44
2
A. Masiak
41
3
I. Narwojsz
31
4
W. Lewiński
31
5
B. Klimkowska
30
6
J. Jastrzębski
30
7
K. Bracichowicz
23
8
E. Kursys
23
9
M. Obszańska
23
10
P. Berlińska
22
11
A. Szufladowicz
21
12
K. Romanowska
15
13
M. Bartosiak
15
14
A. Jakimska
12
15
F. Wysocki
12
16
M. Milewska
11
17
B. Gneba
11
18
N. Groth
10
19
F. Ziółkowski
10
20
D. Szyjkowska
10
21
R. Konieczny
10
22
K. Wontor
9
23
R. Wasielewska
8
24
M. Iwanowicz
8
25
K. Kopka
8
26
M. Gajewski
8
27
K. Lorek
8
28
E. Niecikowska
7
29
M. Rekowska
7
30
G. Plichta
7
31
P. Kowal
7
32
R. Januszewski
6
33
D. Reiss
5
34
R. Liszewski
5
35
M. Racławska
5
36
M. Gorlikowski
5
37
M. Kozubek
5
38
E. Widzicka
5
39
K. Mirocha
4
40
B. Bogdanowicz
4
41
T. Dyduch
4
42
R. Tomaszewski
4
43
P. Lewandowski
4
44
P. Kondracki
3
45
A. Kuśmider
3
46
K. Kondracka
3
47
D. Kwiatkowska
2
48
D. Zdzuj
2
49
K. Kowalczyk
1
50
J. Jaśko
1