1. Czym jest COPAYA Volleyball Beach Cup?

COPAYA Volleyball Beach Cup - to seria mikstowych turniejów siatkówki plażowej, rozgrywana zgodnie z obecnie obowiązującymi oficjalnymi przepisami gry w siatkówkę plażową zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej o ile Regulamin COPAYA Volleyball Beach Cup 2019 nie stanowi inaczej.  To świetna okazja na wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych grających w siatkówkę, a także ich rodzin w piknikowej atmosferze i bezpiecznym miejscu dla wszystkich uczestników. Udział w turnieju jest przewidziany dla osób mających ukończone 18 lat.

2. Kto może wziąć udział w COPAYA Volleyball Beach Cup?

W turniejach COPAYA Volleyball Beach Cup 2019 mogą brać udział drużyny mikstowe, a zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Mając na uwadze organizację turnieju, dajemy możliwość zgłoszenia do rozgrywek trzech osób w jednej drużynie. Nie jest to jednak wymagane. Niezmiennie na boisku zawsze musi być kobieta i mężczyzna.

3. Czy jest podział na drużyny kobiece i męskie?

Turnieje w ramach Volleyball Beach Cup Open 2019 są rozgrywane w klasie mikstów. Na boisku w każdym czasie musi znajdować się zarówno kobieta jak i mężczyzna.

4. W jaki sposób można zgłosić drużynę?

Drużyna jest zgłaszana przez kapitana drużyny za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie http://tss.org.pl/plazowka/. O przyznaniu miejsca do udziału w rozgrywkach decyduje kolejność zgłoszeń. Jako zgłoszenie traktuje się przesłanie do Organizatorów wersji elektronicznej formularza oraz uiszczenie płatności za udział w turnieju.
Oryginał zgłoszenia należy dostarczyć najpóźniej w dniu rozgrywania turnieju.

!!! WAŻNE !!! Na każdy z turniejów rozgrywanych w ramach Volleyball Beach Cup Open 2019, obowiązuje nowe zgłoszenie. Tym samym w każdym turnieju jest możliwość dokonania zmian osobowych w drużynach a nawet zupełnego ich wymieszania.

5. Kto jest organizatorem COPAYA Volleyball Beach Cup 2019?

Organizatorem COPAYA Volleyball Beach Cup 2019 jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe wpisane do rejestru KRS pod nr: 0000346427. Partnerem głównym jest Decathlon Kartuska, wchodząca w skład grupy Decathlon, właściciela marki COPAYA.

6. Czy są jakieś opłaty za uczestnictwo w COPAYA Volleyball Beach Cup 2019?

Udział w rozgrywkach COPAYA Volleyball Beach Cup 2019 jest odpłatny. Opłatę w wysokości 40 zł od osoby należy uiścić za pośrednictwem linku do elektronicznych płatności TPAY, przesłanego przez organizatora. Czas na dokonanie płatności wynosi 3 dni, po tym czasie rezerwacja miejsca jest anulowana, a do udziału w turnieju organizator zaprasza drużynę z listy rezerwowej.

7. W jakich dniach i godzinach będą odbywały się mecze?

Terminarz spotkań w sezonie 2019 zakłada 5 pojedynczych turniejów. Dokładny kalendarz spotkań jest dostępny TUTAJ. Kolejność gier zostanie udostępniona po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń na każdy z turniejów.

8. Gdzie będą rozgrywane turnieje?

Spotkania będą rozegrane na boiskach do siatkówki plażowej Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego, przy ul. Grunwaldzkiej 244.

9. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Prześlij je do nas. 

Jeżeli są jakieś pytania których nie rozwiewa Regulamin ani nie znalazłeś ich w FAQ, skontaktuj się z nami. Wszelkie pytania najlepiej zadać drogą mailową na adres: siatkowka@tss.org.pl