Klasyfikacja drużynowa - 2019/2020
2019/2020
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Irnter Marine

Inter Marine

22

10

8

2

27

14

948

927

2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański

22

10

8

2

27

15

966

882

3
TSS Volley

TSS Volley

19

10

6

4

23

14

944

797

4
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk

19

10

7

3

23

18

889

851

5
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot

16

10

5

5

21

19

893

877

6
MPS Volley

MPS Volley

12

10

3

7

17

23

845

901

7
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk

8

10

3

7

13

27

800

903

8
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska

2

10

0

10

9

30

784

931

 

Terminarz spotkań - runda I
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5KOLEJKA 6KOLEJKA 7
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-07, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
2:3

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(21:25; 25:21; 24:26; 25:16; 12:15)

2019-11-07, 19:00

Boisko 2
MPS Volley

MPS Volley
3:1

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska
(25:21; 2519; 23:25; 25:18)

2019-11-07, 21:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
0:3

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
(18:25; 18:25; 20:25)

2019-11-07, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
3:0

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:19; 25:16; 25:23)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-14, 19:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:1

MPS Volley
MPS Volley
(25:15; 25:21; 23:25; 25:22)

2019-11-14, 19:00

Boisko 2
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
3:2

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:22; 24:26; 17:25; 25:19; 15:13)

2019-11-14, 21:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
3:1

TSS Volley
TSS Volley
(25:15; 25:13; 21:25; 25:21)

2019-11-14, 21:00

Boisko 2
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
2:3

Inter Marine
Irnter Marine
(25:15; 25:22; 15:25; 15:25; 15:17)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-21, 19:00

Boisko 1
TSS Volley

TSS Volley
3:1

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska
(25:15; 24:26; 25:18; 25:20)

2019-11-21, 19:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
3:2

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
(22:25; 25:17; 27:25; 23:25; 15:11)

2019-11-21, 21:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
3:1

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
(26:24; 20:25; 27:25; 25:21)

2019-11-21, 21:00

Boisko 2
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
3:0

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:20; 25:18; 25:17)
 
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-28, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
3:2

MPS Volley
MPS Volley
(23:25; 25:23; 25:13; 20:25; 15:12)

2019-11-28, 19:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:2

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:19; 21:25; 21:25; 25:23; 17:15)

2019-11-28, 21:00

Boisko 1
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
1:3

Fresh Gordon Sopot
(16:25; 19:25; 26:24; 13:25)

2019-11-28, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
1:3

Inter Marine
Irnter Marine
(23:25; 25:21; 14:25; 19:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-05, 19:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
0:3

TSS Volley
TSS Volley
(20:25; 20:25; 18:25)

2019-12-05, 19:00

Boisko 2
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
2:3

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(25:15; 28:26; 14:25; 23:25; 6:15)

2019-12-05, 21:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:1

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska
(25:19; 25:18; 23:25; 25:18)

2019-12-05, 21:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
3:0

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:5; 25:21; 25:18)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-12, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
0:3

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
(19:25; 17:25; 14:25)

2019-12-12, 19:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
3:1

Fresh Gordon Sopot
(25:17; 20:25; 25:23; 27:25)

2019-12-12, 21:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
3:2

MPS Volley
MPS Volley
(25:12; 21:25; 25:22; 23:25; 15:9)

2019-12-12, 21:00

Boisko 2
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
2:3

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(26:28; 25:20; 13:25; 25:19; 17:19)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-19, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
3:1

Inter Marine
Irnter Marine
(26:24; 28:26; 23:25; 25:20)

2019-12-19, 19:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:2

TSS Volley
TSS Volley
(29:27; 22:25; 21:25; 25:22; 15:12)

2019-12-19, 21:00

Boisko 1
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
1:3

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(12:25; 22:25; 25:21; 22:25)

2019-12-19, 21:00

Boisko 2
MPS Volley

MPS Volley
2:3

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(20:25; 25:17; 21:25; 25:19; 8:15)

Terminarz spotkań - runda II (rewanżowa)
KOLEJKA 8KOLEJKA 9KOLEJKA 10KOLEJKA 11KOLEJKA 12KOLEJKA 13KOLEJKA 14
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-06, 19:00

Boisko 1
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
0:3

TSS Volley
TSS Volley
(18:25; 20:25; 22:25)

2020-02-06, 19:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
1:3

Inter Marine
Irnter Marine
(26:24; 23:25; 22:25; 19:25)

2020-02-06, 21:00

Boisko 1

Fresh Gordon Sopot
3:0

MPS Volley
MPS Volley
(25:15; 25:23; 25:20)

2020-02-06, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
3:2

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(23:25; 18:25; 26:24; 25:20; 16:14)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-13, 19:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
1:3

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
(18:25; 22:25; 25:19; 20:25)

2020-02-13, 19:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
3:0

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska
(25:17; 25:22; 26:24)

2020-02-13, 21:00

Boisko 1
TSS Volley

TSS Volley
1:3

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(18:25; 25:19; 16:25; 23:25)

2020-02-13, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
0:3

Fresh Gordon Sopot
(15:25; 19:25; 23:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-20, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
0:3

Inter Marine
Irnter Marine
(16:25; 22:25; 15:25)

2020-02-20, 19:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
0:3

TSS Volley
TSS Volley
(17:25; 17:25; 20:25)

2020-02-20, 21:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:2

Fresh Gordon Sopot
(24:26; 25:21; 25:17; 23:25; 15:10)

2020-02-20, 21:00

Boisko 2
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
0:3

MPS Volley
MPS Volley
(23:25; 19:25; 21:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-27, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska

2020-02-27, 19:00

Boisko 2
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2020-02-27, 21:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2020-02-27, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-05, 19:00

Boisko 1
TSS Volley

TSS Volley
_:_

MPS Volley
MPS Volley

2020-03-05, 19:00

Boisko 2
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot

2020-03-05, 21:00

Boisko 1
AZS Politechnika Gdańska

AZS Politechnika Gdańska
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2020-03-05, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

Inter Marine
Irnter Marine
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-19, 19:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2020-03-19, 19:00

Boisko 2
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2020-03-19, 21:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2020-03-19, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-26, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot

2020-03-26, 19:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2020-03-26, 21:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

AZS Politechnika Gdańska
AZS Politechnika Gdańska

2020-03-26, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

MPS Volley
MPS Volley

Terminarz spotkań - Play-off
Play-off 1Play-off 2
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-04-02, 19:00

Boisko 1

drużyna 8
_:_

drużyna 7

2020-04-02, 19:00

Boisko 2

drużyna 6
_:_

drużyna 5

2020-04-02, 21:00

Boisko 1

drużyna 4
_:_

drużyna 3

2020-04-02, 21:00

Boisko 2

drużyna 2
_:_

drużyna 1
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-04-16, 19:00

Boisko 1

drużyna 7
_:_

drużyna 8

2020-04-16, 19:00

Boisko 2

drużyna 5
_:_

drużyna 6

2020-04-16, 21:00

Boisko 1

drużyna 3
_:_

drużyna 4

2020-04-25, TBD

Centralne

drużyna 1
_:_

drużyna 2