Klasyfikacja grupowa - 2019/2020
Grupa A - 2019/2020
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Irnter Marine

Intermarine

18

6

6

0

18

2

482

294

2
Nieloty

Nieloty

17

7

6

1

18

6

551

434

3
ODiTK

ODiTK

13

6

4

2

15

7

489

400

4
Dragons

Dragons

12

6

4

2

14

6

473

374

5
Hydra

Hydra

9

7

3

4

10

13

482

494

6

Funky Flanki

4

7

1

6

5

18

390

526

7
Hydra

Decathlon Kartuska

3

6

1

5

6

17

377

504

8
Best Team For Fun

Best Team For Fun

2

7

1

6

3

20

325

543

Terminarz spotkań - runda I
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5KOLEJKA 6KOLEJKA 7
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-10-13, 16:00

Boisko 1

Funky Flanki
0:3

Hydra
Hydra
(10:25; 17:25; 14:25)

2019-10-13, 16:00

Boisko 2
Hydra

Decathlon Kartuska
0:3

Nieloty
Nieloty
(7:25; 11:25; 13:25)

2019-10-13, 18:00

Boisko 1
Best Team For Fun

Best Team For Fun
0:3

Inter Marine
Irnter Marine
(3:25; 9:25; 10:25)

2019-12-15, 18:00

Boisko 2
Dragons

Dragons
1:3

ODiTK
ODiTK
(25:23; 22:25; 16:25; 18:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-10-20, 16:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
3:0

Decathlon Kartuska
Hydra
(25:10; 25:8; 25:11)

2019-10-20, 16:00

Boisko 2
Nieloty

Nieloty
3:0

Funky Flanki
(25:10; 25:19; 25:19)

2019-10-20, 18:00

Boisko 1
Hydra

Hydra
0:3

Dragons
Dragons
(17:25; 22:25; 20:25)

2019-10-20, 18:00

Boisko 2
Best Team For Fun

Best Team For Fun
0:3

ODiTK
ODiTK
(3:25; 10:25; 17:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-10-26, 17:30

Boisko 1
Hydra

Hydra

0:3

ODiTK
ODiTK
(21:25; 19:15; 17:25)

2019-10-26, 17:30

Boisko 2

Funky Flanki

0:3

Inter Marine
Irnter Marine
(17:25; 17:25; 5:25)

2019-10-27, 16:00

Boisko 1
Decathlon Kartuska

Decathlon Kartuska

2:3

Best Team For Fun
Best Team For Fun
(21:25; 25:12; 11:25; 25:11; 11:15)

2019-10-27, 18:00

Boisko 1
Dragons

Dragons

1:3

Nieloty
Nieloty
(24:26; 20:25; 25:23; 23:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-17, 16:00

Boisko 1
Nieloty

Nieloty

3:0

Best Team For Fun
Best Team For Fun
(25:13; 25:20; 25:9)

2019-11-17, 16:00

Boisko 2
Hydra

Hydra

3:1

Decathlon Kartuska
Decathlon Kartuska
(16:25; 25:14; 25:18; 25:22)

2019-11-17, 18:00

Boisko 1
Dragons

Dragons

3:0

Funky Flanki
(25:13; 25:11; 25:14)

2019-11-17, 18:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine

3:1

ODiTK
ODiTK
(25:16; 15:25; 25:17; 25:14)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-24, 16:00

Boisko 1
Decathlon Kartuska

Decathlon Kartuska

0:3

Dragons
Dragons
(10:25; 15:25; 17:25)

2019-11-24, 16:00

Boisko 2
Best Team For Fun

Best Team For Fun

0:3

Hydra
Hydra
(15:25; 20:25; 22:25)

2019-11-24, 18:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine

3:0

Nieloty
Nieloty
(25:21; 25:22; 25:16)

2019-11-24, 18:00

Boisko 2

Funky Flanki

0:3

ODiTK
ODiTK
(13:25; 19:25; 17:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-08, 16:00

Boisko 1
Nieloty

Nieloty

3:2

ODiTK
ODiTK
(19:25; 25:17; 25:17; 9:25; 15:10)

2019-12-08, 16:00

Boisko 2
Dragons

Dragons

3:0

Best Team For Fun
Best Team For Fun
(25:13; 25:10; 25:15)

2019-12-08, 18:00

Boisko 1

Funky Flanki

2:3

Decathlon Kartuska
Decathlon Kartuska
(24:26; 25:19; 14:25; 25:18; 12:15)

2019-12-08, 18:00

Boisko 2
Hydra

Hydra

1:3

Inter Marine
Irnter Marine
(25:17; 15:25; 15:25; 18:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-15, 16:00

Boisko 1
Best Team For Fun

Best Team For Fun

0:3

Funky Flanki
(13:25; 19:25; 16:25)

spotkanie przełożone

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine

_:_

Dragons
Dragons

2019-12-15, 18:00

Boisko 1
Nieloty

Nieloty

3:0

Hydra
Hydra
(25:19; 25:20; 25:13)

spotkanie przełożone

Boisko 2
Decathlon Kartuska

Decathlon Kartuska

_:_

ODiTK
ODiTK

Terminarz spotkań - runda II (rewanżowa)
KOLEJKA 8KOLEJKA 9KOLEJKA 10KOLEJKA 11KOLEJKA 12KOLEJKA 13KOLEJKA 14
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-01-25, 10:00

Boisko 1
Nieloty

Nieloty

_:_

Dragons
Dragons

2020-01-25, 10:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine

_:_

Funky Flanki

2020-01-25, 12:00

Boisko 1
Best Team For Fun

Best Team For Fun

_:_

Decathlon Kartuska
Decathlon Kartuska

2020-01-25, 12:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Hydra
Hydra
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-02, 16:00

Boisko 1
Decathlon Kartuska

Decathlon Kartuska

_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2020-02-02, 16:00

Boisko 2

Funky Flanki

_:_

Nieloty
Nieloty

2020-02-02, 18:00

Boisko 1
Dragons

Dragons

_:_

Hydra
Hydra

2020-02-02, 18:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Best Team For Fun
Best Team For Fun
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-09, 16:00

Boisko 1
Hydra

Hydra

_:_

Funky Flanki

2020-02-09, 16:00

Boisko 2
Nieloty

Nieloty

_:_

Decathlon Kartuska
Decathlon Kartuska

2020-02-09, 18:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine

_:_

Best Team For Fun
Best Team For Fun

2020-02-09, 18:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Dragons
Dragons
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-23, 16:00

Boisko 1
Best Team For Fun

Best Team For Fun

_:_

Nieloty
Nieloty

2020-02-23, 16:00

Boisko 2
Decathlon Kartuska

Decathlon Kartuska

_:_

Hydra
Hydra

2020-02-23, 18:00

Boisko 1

Funky Flanki

_:_

Dragons
Dragons

2020-02-23, 18:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Inter Marine
Irnter Marine
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-01, 16:00

Boisko 1
Dragons

Dragons

_:_

Decathlon Kartuska
Decathlon Kartuska

2020-03-01, 16:00

Boisko 2
Hydra

Hydra

_:_

Best Team For Fun
Best Team For Fun

2020-03-01, 18:00

Boisko 1
Nieloty

Nieloty

_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2020-03-01, 18:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Funky Flanki
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-15, 16:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine

_:_

Hydra
Hydra

2020-03-15, 16:00

Boisko 2
Best Team For Fun

Best Team For Fun

_:_

Dragons
Dragons

2020-03-15, 18:00

Boisko 1
Decathlon Kartuska

Decathlon Kartuska

_:_

Funky Flanki

2020-03-15, 18:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Nieloty
Nieloty
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-22, 16:00

Boisko 1

Funky Flanki

_:_

Best Team For Fun
Best Team For Fun

2020-03-22, 16:00

Boisko 2
Dragons

Dragons

_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2020-03-22, 18:00

Boisko 1
Hydra

Hydra

_:_

Nieloty
Nieloty

2020-03-22, 18:00

Boisko 2
ODiTK

ODiTK

_:_

Decathlon Kartuska
Decathlon Kartuska

Terminarz spotkań - Play-off
Play-off 1Play-off 2FINAŁ
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-29, 16:00

Boisko 1

drużyna 8

_:_

drużyna 7

2020-03-29, 16:00

Boisko 2

drużyna 6

_:_

drużyna 5

2020-03-29, 18:00

Boisko 1

drużyna 4

_:_

drużyna 3

2020-03-29, 18:00

Boisko 2

drużyna 2

_:_

drużyna 1
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-04-19, 16:00

Boisko 1

drużyna 8

_:_

drużyna 7

2020-04-19 16:00

Boisko 2

drużyna 6

_:_

drużyna 5

2020-04-19 18:00

Boisko 1

drużyna 4

_:_

drużyna 3
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-04-25, TBD

Boisko centralne

drużyna 2

_:_

drużyna 1