Klasyfikacja drużynowa - 2020/2021
2020/2021
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Irnter Marine

Inter Marine

12

4

4

0

12

3

363

295

2
CTO Volley

CTO Volley

11

4

4

0

12

2

333

289

3
MPS Volley

MPS Volley

9

4

3

1

9

4

311

270

4
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk

8

4

3

1

9

7

343

341

5
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański

6

4

2

2

8

6

322

311

6
TSS Volley

TSS Volley

6

4

2

2

7

7

331

306

7
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk

5

4

1

3

7

9

329

319

8
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot

3

4

1

3

5

9

310

320

9
Hydra

Hydra

0

4

0

4

2

12

275

350

10
Irnter Marine

Inter Marine Masters

0

4

0

4

0

12

184

300

Terminarz spotkań - runda I
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5KOLEJKA 6KOLEJKA 7KOLEJKA 8KOLEJKA 9
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-10-06, 19:00

Boisko 1
TSS Volley

TSS Volley
0:3

CTO Volley
CTO Volley
(24:26; 26:28; 22:25)

2020-10-06, 21:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
3:0

Inter Marine Masters
Irnter Marine
<25:11; 25:17; 25:11)

2020-10-08, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
1:3

MPS Volley
MPS Volley
(24;26; 25:21; 18:25; 21:25)

2020-10-08, 21:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:0

Hydra
Hydra
(25:19; 25:16; 25:23)

2020-10-09, 18:30

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
2:3

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:12; 21:25; 15:25; 25:19; 13:15)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-10-13, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
0:3

TSS Volley
TSS Volley
(15:25; 18:25; 18:25)

2020-10-13, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
3:1

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
(26:24; 22:25; 25:19; 25:22)

2020-10-15, 19:00

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
3:2

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(25:13; 22:25; 16:25; 25:21; 15:12)

2020-10-15, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
0:3

MPS Volley
MPS Volley
(19:25; 18:25; 17:25)

2020-10-16, 18:30

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
1:3

Inter Marine
Irnter Marine
(21:25; 25:22; 23:25; 14:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-10-20, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
0:3

CTO Volley
CTO Volley
(20:25, 18:25, 19:25)

2020-10-20, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
3:1

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
(22:25; 25:20; 25:20; 25:23)

2020-10-22, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
3:0

Inter Marine Masters
Irnter Marine
(25:17; 25:16; 25:11)

2020-10-22, 21:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
3:1

Hydra
Hydra
(25:17; 25:19; 28:30; 25:20)

2020-10-23, 18:30

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
3:0

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(25:22; 25:17; 25:13)
 
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-10-27, 19:00

Boisko 1
Hydra

Hydra
1:3

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk
(17:25; 19:25; 25:22; 16:25)

2020-10-27, 21:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine Masters
0:3

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
(16:25; 16:25; 18:25)

2020-10-29, 19:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
3:0

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
(25:19; 25:16; 26:24)

2020-10-29, 21:00

Boisko 2
CTO Volley

CTO Volley
3:0

MPS Volley
MPS Volley
(25:22; 25:18; 26:24)

2020-10-30, 18:30

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
3:1

TSS Volley
TSS Volley
(13:25; 25:22; 25:19; 25:21)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-11-10, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2020-11-10, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

CTO Volley
CTO Volley

2020-11-12, 19:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Inter Marine Masters
Irnter Marine

2020-11-12, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
_:_

Hydra
Hydra

2020-11-13, 18:30

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

Inter Marine
Irnter Marine
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-11-17, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk

2020-11-17, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2020-11-19, 19:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

MPS Volley
MPS Volley

2020-11-19, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

CTO Volley
CTO Volley

2020-11-20, 18:30

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-11-24, 19:00

Boisko 1
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2020-11-24, 21:00

Boisko 2
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2020-11-26, 19:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2020-11-26, 21:00

Boisko 2
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

Hydra
Hydra

2020-11-27, 18:30

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
_:_

Inter Marine Masters
Irnter Marine
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-12-01, 19:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

CTO Volley
CTO Volley

2020-12-01, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
_:_

MPS Volley
MPS Volley

2020-12-03, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk

2020-12-03, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

Inter Marine Masters
Irnter Marine

2020-12-04, 18:30

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-12-08, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2020-12-08, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2020-12-10, 19:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2020-12-10, 21:00

Boisko 2
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

Hydra
Hydra

2020-12-11, 18:30

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

Terminarz spotkań - runda II (rewanżowa)
KOLEJKA 10KOLEJKA 11KOLEJKA 12KOLEJKA 13KOLEJKA 14KOLEJKA 15KOLEJKA 16KOLEJKA 17KOLEJKA 18
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-12-15, 19:00

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2020-12-15, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2020-12-17, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2020-12-17, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2020-12-18, 18:30

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-01-12, 19:00

Boisko 1
TSS Volley

TSS Volley
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2021-01-12, 21:00

Boisko 2
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk

2021-01-14, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

CTO Volley
CTO Volley

2021-01-14, 21:00

Boisko 2
MPS Volley

MPS Volley
_:_

Hydra
Hydra

2021-01-15, 18:30

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-01-19, 19:00

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot

2021-01-19, 21:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2021-01-21, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2021-01-21, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2021-01-22, 18:30

Boisko 1
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

MPS Volley
MPS Volley
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-01-26, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

Inter Marine Masters
Irnter Marine

2021-01-26, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2021-01-28, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2021-01-28, 21:00

Boisko 2
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

Hydra
Hydra

2021-01-29, 18:30

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

CTO Volley
CTO Volley
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-02-02, 19:00

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
_:_

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk

2021-02-02, 21:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot

2021-02-04, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

MPS Volley
MPS Volley

2021-02-04, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2021-02-05, 18:30

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-02-16, 19:00

Boisko 1
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

Inter Marine Masters
Irnter Marine

2021-02-16, 21:00

Boisko 2
MPS Volley

MPS Volley
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2021-02-18, 19:00

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2021-02-18, 21:00

Boisko 2
CTO Volley

CTO Volley
_:_

Hydra
Hydra

2021-02-19, 18:30

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

TSS Volley
TSS Volley
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-02-23, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

CTO Volley
CTO Volley

2021-02-23, 21:00

Boisko 2
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk

2021-02-25, 19:00

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

MPS Volley
MPS Volley

2021-02-25, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk

2021-02-26, 18:30

Boisko 1
TSS Volley

TSS Volley
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-03-02, 19:00

Boisko 1
MPS Volley

MPS Volley
_:_

TSS Volley
TSS Volley

2021-03-02, 21:00

Boisko 2
CTO Volley

CTO Volley
_:_

AZS Uniwersytet Gdański
AZS Uniwersytet Gdański

2021-03-04, 19:00

Boisko 1
Wolkus Gdansk

Wolkus Gdańsk
_:_

Inter Marine
Irnter Marine

2021-03-04, 21:00

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine Masters
_:_

Hydra
Hydra

2021-03-05, 18:30

Boisko 1
Fresh Gordon Sopot

Fresh Gordon Sopot
_:_

Volley Gdańsk
Volley Gdańsk
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2021-03-09, 19:00

Boisko 1
AZS Uniwersytet Gdański

AZS Uniwersytet Gdański
_:_

Inter Marine Masters
Irnter Marine

2021-03-09, 21:00

Boisko 2
TSS Volley

TSS Volley
_:_

Wolkus Gdańsk
Wolkus Gdansk

2021-03-11, 19:00

Boisko 1
Volley Gdańsk

Volley Gdańsk
_:_

MPS Volley
MPS Volley

2021-03-11, 21:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
_:_

Fresh Gordon Sopot
Fresh Gordon Sopot

2021-03-12, 18:30

Boisko 1
Irnter Marine

Inter Marine
_:_

CTO Volley
CTO Volley

Terminarz spotkań - Play-off
Play-off 1Play-off 2Play-off 3Play-off 4
 
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

Półfinał 1

2021-03-16, 19:00

Boisko 1

drużyna 1
_:_

drużyna 4

Półfinał 2

2021-03-16, 21:00

Boisko 2

drużyna 2
_:_

drużyna 3

o 5 miejsce

2021-03-18, 19:00

Boisko 1

drużyna 5
_:_

drużyna 6

o 7 miejsce

2021-03-18, 21:00

Boisko 2

drużyna 7
_:_

drużyna 8

o 9 miejsce

2021-03-19, 18:30

Boisko 1

drużyna 9
_:_

drużyna 10
 
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

Półfinał 1

2021-03-23, 19:00

Boisko 1

drużyna 4
_:_

drużyna 1

Półfinał 2

2021-03-23, 21:00

Boisko 2

drużyna 2
_:_

drużyna 3
 
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

o 3 miejsce

2021-03-30, 19:00

Boisko 1

przegrany półfinału 1
_:_

przegrany półfinału 2

finał 1

2021-03-30, 21:00

Boisko 2

wygrany półfinału 1
_:_

wygrany półfinału 2
 
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

o 3 miejsce

2021-04-08, 19:00

Boisko 1

przegrany półfinału 2
_:_

przegrany półfinału 1

finał 2

2021-04-08, 21:00

Boisko 2

wygrany półfinału 2
_:_

wygrany półfinału 1