Klasyfikacja drużynowa - 2019/2020
2019/2020
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
CTO Volley

CTO Volley

9

3

3

0

9

0

230

186

2
Irnter Marine

Inter Marine

8

3

3

0

9

4

289

273

3
Hydra

Hydra

6

3

2

1

6

3

212

181

4
Thunder Team

Thunder Team

4

4

1

3

5

9

297

301

5
Dziki Wejherowo

Dziki Wejherowo

0

2

0

2

1

6

144

165

6
Skarpety i Sandały

Skarpety i sandały

0

3

0

3

1

9

186

252

Terminarz spotkań - runda I
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5KOLEJKA 6KOLEJKA 7KOLEJKA 8
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-12, 20:00

Boisko 2
Hydra

Hydra
0:3

CTO Volley
CTO Volley
(29:27; 25:20; 25:15)

2019-11-12, 21:30

Boisko 1
Thunder Team

Thunder Team
2:3

Inter Marine
Irnter Marine
(25:20; 20:25; 25:12; 21:25; 12:15)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-19, 20:00

Boisko 2
Thunder Team

Thunder Team
3:0

Skarpety i Sandały
Skarpety i Sandały
(25:23; 25:20; 25:10)

2019-11-19, 21:30

Boisko 1
Dziki Wejherowo

Dziki Wejherowo
1:3

Inter Marine
Irnter Marine
(25:14; 15:25; 24:26; 22:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-11-26, 20:00

Boisko 2
CTO Volley

CTO Volley
3:0

Dziki Wejherowo
Dziki Wejherowo
(25:16; 25:23; 25:19)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-03, 20:15

Boisko 2
Hydra

Hydra
3:0

Skarpety i Sandały
Skarpety i Sandały
(25:15; 25:18; 25:16)

2019-12-03, 21:45

Boisko 2
Thunder Team

Thunder Team
0:3

CTO Volley
CTO Volley
(24:26; 21:25; 21:25)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-10, 20:15

Boisko 2
Skarpety i Sandały

Skarpety i Sandały
1:3

Inter Marine
Irnter Marine
(15:25; 25:22; 28:30; 16:25)

2019-12-10, 21:45

Boisko 2
Hydra

Hydra
3:0

Thunder Team
Thunder Team
(25:23; 25:13; 25:17)
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2019-12-17, 20:15

Boisko 2
Dziki Wejherowo

Dziki Wejherowo
0:0

Hydra
Hydra

2019-12-17, 21:45

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
0:0

CTO Volley
CTO Volley
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-04, 20:15

Boisko 2
Skarpety i Sandały

Skarpety i Sandały
0:0

CTO Volley
CTO Volley

2020-02-04, 21:45

Boisko 2
Hydra

Hydra
0:0

Inter Marine
Irnter Marine

2020-02-04, 21:45

Boisko 1
Thunder Team

Thunder Team
0:0

Dziki Wejherowo
Dziki Wejherowo
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-11, 20:15

Boisko 1
Dziki Wejherowo

Dziki Wejherowo
0:0

Skarpety i Sandały
Skarpety i Sandały

Terminarz spotkań - runda II (rewanżowa)
KOLEJKA 9KOLEJKA 10KOLEJKA 11KOLEJKA 12KOLEJKA 13
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-02-18, 20:15

Boisko 2
Skarpety i Sandały

Skarpety i Sandały
0:0

Hydra
Hydra

2020-02-18, 21:45

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
0:0

Thunder Team
Thunder Team

2020-02-18, 21:45

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
0:0

Dziki Wejherowo
Dziki Wejherowo
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-03, 20:15

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
0:0

Skarpety i Sandały
Skarpety i Sandały

2020-03-03, 21:45

Boisko 2
Dziki Wejherowo

Dziki Wejherowo
0:0

CTO Volley
CTO Volley

2020-03-03, 21:45

Boisko 1
Thunder Team

Thunder Team
0:0

Hydra
Hydra
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-10, 20:15

Boisko 2
Skarpety i Sandały

Skarpety i Sandały
0:0

Thunder Team
Thunder Team

2020-03-10, 21:45

Boisko 2
Hydra

Hydra
0:0

Dziki Wejherowo
Dziki Wejherowo

2020-03-10, 21:45

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
0:0

Inter Marine
Irnter Marine
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-17, 20:15

Boisko 2
CTO Volley

CTO Volley
0:0

Skarpety i Sandały
Skarpety i Sandały

2020-03-17, 21:45

Boisko 2
Irnter Marine

Inter Marine
0:0

Hydra
Hydra

2020-03-17, 21:45

Boisko 1
Dziki Wejherowo

Dziki Wejherowo
0:0

Thunder Team
Thunder Team
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-03-31, 20:15

Boisko 2
Skarpety i Sandały

Skarpety i Sandały
0:0

Dziki Wejherowo
Dziki Wejherowo

2020-03-31, 21:45

Boisko 2
Thunder Team

Thunder Team
0:0

Inter Marine
Irnter Marine

2020-03-31, 21:45

Boisko 1
CTO Volley

CTO Volley
0:0

Hydra
Hydra

Terminarz spotkań - Play-off
Play-off 1Play-off 2Finał
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-004-07, 20:15

Boisko 2
A6
0:0
A5

2020-04-07, 21:45

Boisko 2
A4
0:0
A3

2020-04-07, 21:45

Boisko 1
A2
0:0
A1
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-04-21, 20:15

Boisko 2
A5
0:0
A6

2020-04-21, 21:45

Boisko 2
A3
0:0
A2
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna

2020-04-25, TBD

Boisko centralne
A1
0:0
A2