Stworzyliśmy  Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe wierząc, że aktywność sportowa to podstawa do budowania lepszego jutra dla nas samych i naszych dzieci. W końcu sport to doskonała przestrzeń na przyswojenie wartości oraz idei z którymi nasze dzieci będą mogły budować lepszy świat. Sport, zabawa i rekreacja, to czas i miejsce na budowanie trwałych przyjaźni, nauki pracy w zespole czy poznawania zasad fair-play. Sport to fantastyczny czas nauki pokonywania trudności, cieszenia się z wygranych i obdarzania szacunkiem przegranych.

W naszych projektach, integrujemy wiele pokoleń. Poprzez budowanie właściwych wzorców w rodzinach, pomagamy ujawniać się naszym „rodzinnym” bohaterom. Wspieramy działania organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych czy też będących pod opieką hospicjów. Angażujemy się w życie lokalnych środowisk by wspólnie stworzyć świat jutra.

Od początku powstania Trójmiejskiego Stowarzyszenia Sportowego współpracujemy z podmiotami prywatnymi by wspólnie realizować postawione sobie cele. Zaufały nam zarówno podmioty międzynarodowe oraz te lokalne.

Nasze działania w ciągu ostatniego czasu były trzykrotnie nagradzane. W plebiscycie „Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych 2018” realizowany przez nasze stowarzyszenie projekt Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców, nominowany w kategorii Przedsiębiorczość Społeczna, uzyskał Nagrodę Publiczności a także Nagrodę Kapituły. Kilka miesięcy później założyciele Trójmiejskiego Stowarzyszenia Sportowego – Katarzyna Romanowska i Jakub Jastrzębski – odebrali z rąk Prezydenta Miasta Gdańska nagrodę im. Lecha Bądkowskiego dla Gdańskiego Społecznika Roku 2017.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o Trójmiejskim Stowarzyszeniu Sportowym, zapraszamy do kontaktu:

mail: kontakt[a]tss.org.pl
tel: +48/660710011, +48/609999693