Niedziela to dzień zmagań drużyn mieszanych - moc, siła i gracja ruchu na jednym boisku.

W spotkaniu Nielotów z Best Team For Fun kontrolę nad przebiegiem meczu przejęły te pierwsze. Mimo to, Best Team nie tracił wigoru i w każdym secie zawzięcie próbował powalczyć w swoje, będąc oczywiście wiernym swojej naczelnej misji "for fun". Wynik meczu 3:0 dla Nielotów (25:13; 25:20; 25:9)
🏅MVP spotkania - Mateusz Bone

W meczu Hydra vs Decathlon Kartuska pierwszy set zdominowała drużyna Decathlonu, zwyciężając seta 25:16.
Widać Hydra potrzebowała dłuższej chwili by obudzić wszystkie głowy, bo do kolejnych setów przystąpiła z większą koncentracją, zgarniając ostatecznie komplet punktów za zwycięstwo. 3:1 (16:25; 25:14; 25:18; 25:22)
🏅MVP spotkania - Karol Komarzewski

Zarówno Dragons jak i Funky Flanki zaprezentowali się dziś w nowych koszulkach, brawo Wy!
Mimo płomieni na rękawkach, Funky Flanki tylko przez pierwsze połowy setów trzymały ogień w ryzach, końcówki setów należały do Dragons.
I to smoki zgarnęły punkty za zwycięstwo w meczu 3:0 (25:13; 25:11; 25:14)
🏅MVP spotkania - Wiktor Adamik

W hicie kolejki zmierzyły się ze sobą Inter Marine oraz ODiTK. Przez przez pierwsze sety, boisko "przy drzwiach" zdawało się mieć z górki - kto na nim grał, ten wygrywał i to z całkiem sporą przewagą. Ostatni set przełamał jednak tę zasadę i 3 punkty powędrowały do Inter Marine. 3:1 (25:16; 15:25; 25:17; 25:14)
🏅MVP spotkania jednogłośnie wybrana została Daria Szyjkowska. To ona okazała się kluczem do sukcesu Inter Marine!

Kolejne zmagania mikstów w niedzielę 24.11.2019. Zapraszamy do kibicowania!