IV kolejka za nami

To była intensywna sobota – na jednej sali w jeden dzień udało się rozegrać całą IV kolejkę spotkań ALSR. Większość spotkań zakończyła się wynikiem 3:0, ale niech to nikogo nie zmyli – emocji nie brakowało! W grupie A drużyna STO2 straciła swojego pierwszego seta w tym sezonie i oddała fotel lidera Rakietom I. W grupie B oglądaliśmy najbardziej zacięty pojedynek tej kolejki, w którym po pięciosetowym boju Jastrzębie uległy Niedźwiedziom. W grupie C z kolei miał miejsce pierwszy historyczny bratobójczy pojedynek obu drużyn Dystryktu 12. Debiutujący w rozgrywkach zespół II walczył dzielnie, przegrywając pierwszego seta minimalną różnicą punktów. W grupie D obyło się bez niespodzianek – wygrywali faworyci, którzy po tej kolejce zajmują z kompletem zwycięstw pierwsze trzy miejsca w tabeli (ZMORY, Neptun, Koniczynki I). Z niecierpliwością czekamy na V kolejkę, gdzie ZMORY zmierzą się z Neptunem Orunia – obie drużyny w tym sezonie nie straciły jeszcze seta!