Po wtorkowych rozgrywkach I Ligi męskiej już dobrze wiemy - to będzie wyrównana walka! Bardzo dobrze zaprezentowały się wszystkie zespoły, będziemy czekać z niecierpliwością na kolejne spotkania!

Jako pierwsze na boisku stawiły się Hydra oraz CTO Volley, mimo początkowego stremowania, Hydra ładnie dogoniła w końcówce seta wynik. Zabrakło jednak chłodnej głowy by seta skończyć na swoją korzyść, bo zagrywki nie chciały kąsać jak należy... Kolejne sety kończyły się już bardziej znaczną przewagą CTO. Ostatecznie ze spotkania z trzema punktami wyszło CTO Volley (29:27, 25:20, 25:15)
🏅MVP spotkania - Marcin Jędrzejczyk

Jako kolejne na boisku zaprezentowały się Medaliki w starciu z Dzikami Wejherowo. W tym meczu kluczowa była zagrywka, a dokładniej brak dokładnego jej przyjęcia po stronie chłopaków z Wejherowa. Dużo serducha zostawili na boisku, lecz mimo to punkty powędrowały do Medalików (25:16; 25:13; 25:20)
🏅MVP spotkania - Mikołaj Barczyk

Najbardziej zawzięte spotkanie rozegrało się między Thunder Team a Inter Marine, potrzeba było aż 5 setów by przekonać się kto jest lepszy, czyja kondycja i koncentracja pozwoli dłużej zachować świeżość na boisku.
Ostatecznie wygrało doświadczenie nad zewem młodości. Inter Marine vs Thunder Team 3:2 (20:25; 25:20; 12:25; 25:21; 15:12)