Druga kolejka Super Ligi Męskiej sezonu 2019/2020 przeszła do historii

Każdy kto wybrał się w czwartkowy wieczór na halę przy Azaliowej by obejrzeć mecze SuperLigi Męskiej, z całą pewnością nie żałował swojej decyzji! W każdym spotkaniu była walka, przewagi przechodzące między rywalami i długie wyrównane akcje!

Spotkanie AZS Uniwersytet Gdański vs MPS Volley mogliście śledzić na żywo. Im dłużej trwał mecz, tym MPS zdawał się zyskiwać na sile. Dogonił w trzecim secie i podobny miał plan na 4ty.. ale ostatecznie wygrana padła łupem AZS UG 3:1 (25:15; 25:21; 23:25; 25:22)
🏅MVP spotkania został Daniel Godlewski

Poza okiem kamery, na drugim boisku toczyła się walka do upadłego między Fresh Gordon Sopot a Wolkus Gdańsk.
Tiebreak musiał rozstrzygnąć kto jest lepszy. Tu nadal walka toczyła się punkt za punkt, jak w prawdziwym siatkarskim horrorze.
Ostatecznie 2 punkty powędrowały do Fresh Gordon Sopot 3:2 (25:22; 24:26; 17:25; 25:19; 15:13)
🏅MVP spotkania został Mateusz Szturmowski

Zakładaliśmy, że spotkanie Volley Gdańsk vs TSS Volley będzie najbardziej mrożące krew w żyłach w tej kolejce. Faktycznie walka była, ale Volley Gdańsk dość sprawnie poradził sobie z chwilową utratą przewagi, wygrywając całe spotkanie 3:1 (25:15; 25:13; 21:25; 25:21)
🏅MVP spotkania wybrany został Michał Ryński

Bardzo niespodziewany przebieg miał mecz Sekcja Siatkówki AZS PG vs InterMarine Team.
Kiedy pierwsze 2 sety padły łupem chłopaków z Politechniki, z wielkim zaciekawieniem obserwowaliśmy jak do tego wyzwania podejdzie InterMarine. Podszedł odważnie, w kolejnych 2 setach doganiając rywali. W tiebreaku dopadła ich chyba lekka zadyszka, bo dali odskoczyć rywalom z AZS PG na kilka punktów. Chłodne głowy pozwoliły im jednak dociągnąć do wygranej w długim piątym secie. InterMarine vs AZS Politechnika Gdańska 3:2 (15:25: 22:25; 25:15; 25:15; 17:15)