Budujemy nową historię! Rok 2019 to dla Trójmiejskiego Stowarzyszenie Sportowego rok pełen nowych wyzwań. Jednym z nich będzie organizacja plażowych turniejów siatkarskich mikstów, w których partnerem głównym będzie sklep Decathlon Kartuska, będący częścią grupy Decathlon, właściciela marki COPAYA.

COPAYA Volleyball Beach Cup 2019, bo pod taką nazwą będą turnieje rozgrywane, odbędzie się w tym roku pięciokrotnie:

  1. niedziela 30 czerwca 2019
  2. niedziela 7 lipca 2019
  3. niedziela 21 lipca 2019
  4. niedziela 11 sierpnia 2019
  5. niedziela 18 sierpnia 2019

W tym roku organizujemy wyłącznie turnieje mikstów, więc w drużynie musi znajdować się zarówno kobieta jak i mężczyzna. Z racji tego, że formuła rozgrywania turnieju zakłada cztery pełne spotkania dla każdej drużyny, istnieje możliwość zgłoszenia drużyny składającej się z trzech zawodników. Oczywiście na boisku może znajdować się wyłącznie dwoje 😉

Na każdy z turniejów zapisujecie się osobno, więc nie zawsze musicie grać z tymi samymi partnerami. Nie mniej jako dodatkowy smaczek przewidujemy klasyfikację generalną z wszystkich turniejów liczoną dla każdego zawodnika osobno. Warto więc wziąć udział we wszystkich.

COPAYA Volleyball Beach Cup 2019, to nie tylko granie. To także czas odpoczynku i relaksu. Przygotowujemy dla Was świeże leżaki, kawałek trawy, ognisko a także świeże owoce, kawę, herbatę oraz wodę. Dla dzieci będzie dostępna strefa zabaw sportowych, więc nie martwcie się co zrobicie ze swoimi pociechami gdy będziecie na boisku 😉

Turnieje będą rozgrywane na boiskach Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego przy ul. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku.

Posted in plazowka, tss.