obóz siatkarski

Latem 2019 roku – od 30 czerwca do 7 lipca – po raz pierwszy zostanie zorganizowany obóz siatkarski, odbywający się pod patronatem Trefla Gdańsk. Miejscem campu jest ARENA Przywidz, a do udziału w nim zapraszamy zarówno dziewczęta, jak i chłopców w wieku 12-18 lat.  Na uczestników czekają zarówno profesjonalne treningi, jak i zajęcia z psycho-motorykiem, spotkanie z dietetykiem, zabawy rekreacyjne, czy wieczorne turnieje. Obozowicze nocować będą w szkole połączonej z ARENĄ Przywidz, a o 4-daniowe, zbilansowane wyżywienie zadba Instytut Żywienia Eliego. Zgłoszenia należy kierować na adresem jakub@obozsiatkarski.pl. Koszt campu to 1550 zł.

„OBÓZSIATKARSKI.PL” to profesjonalnie przygotowany obóz dla młodych siatkarek i siatkarzy, gdzie organizatorzy połączą specjalistyczne treningi siatkarskie pod okiem czołowych polskich trenerów z dobrą zabawą z siatkówką w tle. Dodatkowo uczestnicy poznają również tajniki przygotowania motorycznego, które jest niezwykle istotne, aby dobrze przygotować się do trudów sezonu oraz uniknąć kontuzji podczas jego trwania.

Podczas obozu każdego dnia będą sesje treningowe, poświęcone kształtowaniu umiejętności indywidualnych, które są niezwykle istotne podczas meczów. Trenerzy zadbają także, aby umiejętności indywidualne przełożyć na aspekt drużynowy. Wieczory uczestnicy spędzać będą na turniejach „dwójek”, konkursach i meczach wewnętrznych, a także na zajęciach rekreacyjnych, które pozwolą na prawidłową regenerację przed kolejnymi dniami treningowymi. Dobra pogoda to również czas spędzony nad pobliskim jeziorem, połączony z siatkówką plażową.

W trakcie obozu każdy z uczestników odbędzie także dodatkowe zajęcia z dietetykiem sportowym, który przybliży aspekty prawidłowego żywienia około treningowego i około meczowego. Spotkanie z psycho-motorykiem będzie szansą na poznanie swoich zdolności indywidualnych oraz umiejętności współdziałania w grupie. Każdy uczestnik weźmie także udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która zostanie mu udostępniona do własnego użytku. Na uczestników czekać będą też stroje treningowe (dwie koszulki i jedna para spodenek dla każdego z obozowiczów z wybranym numerem).

Miejscem obozu będzie ARENA Przywidz – treningi odbywać się będą w 3-sektorowej hali, oddanej do użytku we wrześniu 2016 roku – wydarzeniem inaugurującym działalność obiektu był mecz Trefla Gdańsk z JT Thunders Hiroszima. Hala będzie w tym czasie do wyłącznej dyspozycji uczestników obozu. Noclegi z kolei będą w szkole połączonej z ARENĄ Przywidz, w salach 6-cio osobowych z łózkami. Plan wyżywienia dla uczestników został przygotowany przez profesjonalnego dietetyka z Instytutu Żywienia Eligo. Każdego dnia będą serwowane cztery wartościowe posiłki, które pozwolą w pełni wykorzystać trening.

Przywidz położony jest w województwie pomorskim, 35 kilometrów od Gdańska. Baza treningowa jest zlokalizowana przy samym jeziorze, na którym funkcjonują plaże miejskie oraz wypożyczalnie kajaków i rowerów wodnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również boisko zewnętrzne oraz stadnina koni.

Cena obozu, zawierająca nocleg, wyżywienie, dwa treningi dziennie, spotkania z dietetykiem i psycho-motorykiem, sesję zdjęciową, strój treningowy oraz zajęcia rekreacyjne wieczorami to 1550 zł. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem jakub@obozsiatkarski.pl (tel. 792 185 018). Wszystkie szczegóły znajdują się także na stronie http://obozsiatkarski.pl/.

W IMIENIU ORGANIZATORÓW ZAPRASZAMY DZIEWCZYNY I CHŁOPAKÓW W WIEKU 12-18 LAT.

Posted in tss.