Turniej Anioły na Parkiety – trzecia edycja

Zapraszamy na trzecią edycję charytatywnego turnieju mieszanych drużyn siatkarskich Anioły na Parkiecie.

Turniej zostanie rozegrany w całości 15 lutego 2020 roku.
Dochód z turnieju zostanie w całości przeznaczony na rzecz podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom.
W turnieju może wystartować maksymalnie 8 drużyn. Każda drużyna rozegra w turnieju 4 spotkania. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi medalami. 

Jak się zgłosić (w trzech krokach):

  1. Zbierz drużynę. Pamiętaj, że na parkiecie muszą być co najmniej dwie kobiety. Na parkiecie - a nie tylko na liście zgłoszeniowej.
  2. Wypełnij kartę zgłoszeniową* i wyślij ją jak najszybciej na adres siatkowka@tss.org.pl. Początek zapisów rusza z dniem 1 lutego 2020**. Decyduje kolejność zgłoszeń. Oryginał weź ze sobą na turniej. Kartę zgłoszeniową pobierzesz poniżej
  3. Po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji wpłać wpisowe w wysokości 800 zł za drużynę na konto bankowe Organizatora: ING Bank Śląski, 27 1050 1764 1000 0090 8025 1631 w tytule wpisując: ANP - Nazwa Drużyny. Masz na to czas do 13.02.2020.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie, z którym koniecznie się zapoznaj.

W trakcie trwania turnieju przewidujemy dodatkowe atrakcje, m. in. aukcje, animacje dla dzieci, poczęstunek obiadowy i kawowy, drobne upominki. O szczegółach będziemy informować w postach pod wydarzeniem na Facebooku.

* do edycji pliku potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader do pobrania na stronie Adobe - https://get.adobe.com/pl/reader/
** formularze nadesłane przed datą startu zapisów, nie będą brane pod uwagę