ALSR Volleyball Beach Cup 2017

Pewnej pięknej wrześniowej bezdeszczowej soboty… Po miesiącach przerwy od Ligi, stęsknieni za piłką i chyba nieco za sobą nawzajem, wreszcie się spotkali by rozegrać turniej na piachu! Dzieciaki testowały wszelkie możliwe sporty – była koszykówka, siatkówka, nożna, badminton, siatko-noga i akrobacje na równoważni (będącej na co dzień płotkiem i ławeczką). Były też babki z piasku i zapasy, a także tradycyjnie kolorowanki. Na wszystkich głodnych czekało ognisko i kiełbaski, które czasem przepiekły się za bardzo podczas meczu. Super rodzinna atmosfera, gorący doping i duuuużo piachu, tego nam było trzeba!

Mimo, że wśród graczy wielu stawiało swe pierwsze kroki w plażówce, a inni prezentowali poziom mistrzowski grało się świetnie i bez stresu – uczyliśmy się od najlepszych, a Ci chętnie wspierali i dzielili się doświadczeniem. Niezauważalnie między pochłoniętymi grą zawodnikami przemykało tajne jury wyszukujące talenty w nietypowych kategoriach: Ciacho z piachu, Babka piaskowa, Najlepsze pierwsze wrażenie, Wygarniacz piłek czy Technika godna mistrza 🙂

W finałowym spotkaniu zmierzyli się przedstawiciele Muszkieterów i Zmor, lecz mimo zapadającego zmroku Zmory uległy „szabelkom”. Drużyny, które wystawiły swe reprezentacje, w różnych sojuszach i konfiguracjach to: Zmory, Huragany, Rakiety I oraz II, STO2, Kościuszkowcy, Suns, Lwy Gedanensis, Niedźwiedzie, Trzynastka, Muszkieterowie, Trójka. Dziękujemy GOKF za super miejscówkę i gościnę.

Za rok widzimy się na kolejnym turnieju z serii ALSR Volleyball Beach Cup. Już niebawem ruszają rozgrywki ligowe, zatem wszystkim „Do zobaczenia” 7 października.

Poniżej znajdziecie fotorelację z pierwszego ALSR Volleyball Beach Cup która powstała dzięki zdjęciom: Darka Zielnika z Trzynaski; Kasi Romanowskiej z Rakiet II PSP, Jakubowi Juniorowi – kibicowi obu drużyn Rakiet PSP oraz Jakubowi Jastrzębskiemu Seniorowi z Rakiet I PSP

 

Posted in plazowka.